Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha medence fekvésű a baba,...

Ha medence fekvésű a baba, akkor is leereszkedik a pocak a szülés előtti hetekben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább azt mondanám, hogy ha fejvégű, akkor sem biztos, hogy leereszkedik. :) Nekem pl. az orvos szerint egészen lent, start pozícióban van, a feje be van ékelődve - semmi nem látszik ebből, nincs lentebb a hasam.


38 hetes km

2012. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, elvileg nem, mert a leereszkedes fejvegunel is akkor kovetkezik be ha beekelodik a baba feje, ha nem tortenik ez meg, akkor abban az esetben is fennmarad a pocak. Faros babanal meg ugye nem tud megtortenni.

Nekem pl fejvegu volt mindket babam, az elso szules elott egy hettel latvanyosan leszallt a hasam, a masodik babaval elege vegig lent volt, de a vegen sem volt valtozas es csak vajudas kozben ekelodott be a feje.

2012. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem szállt le egyáltalán. Nagy baba lett és sajna császár fájásgyengeség miatt. Ma már majdnem hat hetes lurkó.
2012. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Holnap töltjük a 38.hetet, és folyton azzal piszkálnak, hogy még egy jó darabig nem fogok szülni, mert nem ereszkedett le a pocakom. :( De gondoltam én is, hogy ha nem fejvégű a baba, akkor nagyon nem tud leereszkedni. :) Köszi mégegyszer. Szép napot mindenkinek! :)
2012. ápr. 30. 09:40
 5/7 anonim válasza:
Én most léptem a 35 hétbe. Sajnos nekem láthatóan leereszkedett, pedig még mindig csücsül a hasamban és nem igazán akar megfordulni. Sajnos a gerincem is egyre jobban és gyakrabban fáj, ezért félek, hogy hamarabb jön. Ne aggódj, a babád tudja mikor kell megfordulnia és leereszkednie a pocaknak. Jó babavárást, komplikációmentes szülést és egészséges babát kívánok.
2012. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 05.04.-én megszületett a pici fiam, 38. hétre, császárral sajnos,, itt nálunk nem lehet faros babát természetes úton megszülni! Ja, a pocakom láthatóan leereszkedett mások szerint...:) köszi a válaszokat, aki babát vár annak kellemes babavárást!

Utolsó válaszoló: kitartás, már nem sok van hátrA!!!! :)

2012. jún. 1. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Néha a kivül állok pocak le ereszkedést jobban látják a kivül állok,mint maga a kismama
2021. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!