Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki van hasonló helyzetben?...

Valaki van hasonló helyzetben? A babám,1.1-5héttel kisebb a 36héten, tehát 35hetesnek számítanak a méretei!?

Figyelt kérdés

A doki szerint nem lesz óriás bébi,de minden rendben van vele csak kicsit "le van maradva"..azt mondta hogy még ezt elfogadhatjuk,2hét lemaradás a vészes!

A méhlepényem is kicsit idősebb mint kéne lennie,de a vér áramlása tökéletes benne!

Vizem az van elég.

A méhszájam,pedig c2100..erre azt mondta hogy ne tessék még szülni!! :(

Kicsit azért megilyedttem a hallottaktól..és talán bűn tudatom is van,hogy azért picike a baba mert nem pihentem eleget,vagy nem szedtem elég vitamint!!


2012. ápr. 28. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmi, de semmi gond a babáddal! :) Nyugalom, semmit nem rontottál el, a vitamin erre nem hat, a mérések pedig igen pontatlanok néha.


38 hetes kismama

2012. ápr. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 36 hetesen volt 34 hetes mérete úgy, hogy az addigi ultrahangokig mindig 1 héttel nagyobb volt. Tehát ez a megszokotthoz képest 3 hét lemaradás volt. Nagyon nagyon megijedtem, bár velem is közölték hogy minden rendben vele... hát köszi. Visszamentem aznap este ügyeletre, kértem UH-t, elmondtam mi a bajom. Megnézte egy másik doki is, és ő normális értékeket mért. Ahány orvos annyi eredmény nekem ezt mondták. Tehát ugyan azon a napon készült 2 UH, az egyiken 34 hetes méretek a másikon 36.

39. héten szültem 3520gr és 52 cm, tehát tényleg minden rendben volt. Ne aggódj!

2012. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A 20. héttől kezdve 2 héttel kisebb volt a babám! Folyamatosan ellenőrizték, minden rendben volt vele, csak kicsinek született, 2800 grammal. De már behozta, 1 éves nagylegény.

Rendben lesz minden, ne idegeskedj.

Ha pici a baba, biztos, hogy nem a te hibád, ő úgyis "elszív" tőled minden számára fontosat, nyugi!

2012. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel egy időben szültünk. Nekem mindig 1 héttel nagyobbnak mondták, neki egy héttel kisebbnek. Mindketten a 39. héten szültünk. Neki 2900 gramm lett a babája, nekem 3800 gramm. Szerintem csak annyit jelent, hogy valószínűleg picit kisebb lesz mint az átlag. Az átlag ugye 3350 gramm. Ha probléma van, akkor azt úgyis mondják. ui. : Az első terhességem végigpihentem és kisebb lett mint a második, ahol meg se álltam. Szép szülést kívánok!
2012. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszokat!

Kicsit meg nyugtattatok!

Bár ma reggel nagyon komoly jóslóim voltak..akkor pánikba estem hogy még nem születhet meg,még túl picike..nincs itt az ideje..de hála istennek elmúltak már azóta!

Ha jól emlékszem most 2200gramm körül van!

2012. ápr. 29. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 35. héten kezdtem a jóslókat, minden másnap, min6 órán keresztül jöttek. Végül a 39. héten szültem.
2012. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj...vitaminok: soha nem vettem be egyet sem :)

pihenés: 7-8 hónaposan kénytelen voltam fát vágni télen, 9 hónap alatt talán 2 napot ha átpihentem.

Az meg nem biztos hogy "le van maradva" hisz amíg meg nem születik, nem tudják pontosan megmondani a dokik hogy mekkora.

Nekem azt mondta az egyik orvos, hogy jó ha meglesz 3 kiló a lányom, mikor megszületett közölték hogy majdnem 4 kiló :) (3750g) Szóval ne aggódj :) unokahugom mellesleg 2 és fél kilóval született, 6 éves már, és semmi baja :)

2012. nov. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!