Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szüléssel kapcsolatban szeretn...

Szüléssel kapcsolatban szeretnék tanácsokat és tapasztalatokat kérni?

Figyelt kérdés
Még nem én hanem a néném szenved szombat reggel 6 óta.Nyíregyházán van.Véres valami volt neki reggel és mire beértek a kórházba már 3 újjnyira (a sürgősségin vizsgálták) mire fölkerültek a szülészetre már 5 újjnyira volt nyitva.Annyi a bibi nála hogy a baba még nagyon fönt van és a magzatvize sem folyt el.Semmit nem csinálnak vele hozzáteszem 2 perces fájásai vannak.MÁr nagyon kivan.Ilyen esetben mit szoktak csinálni a dokik?Nincs fogadott orvosa.Nem kellett volna már infúziót adni vagy burkot repeszteni esetleg megcsászározni?Vagy lehetséges hogy nem is fog megszülni?Már 5 helyett 3 újjnyira van nyitva.Csak járkáltatják és semmi.Vélemények?
2009. jún. 22. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, burkot kellene repeszteni nála, és valószínűleg pikk-pakk meg lenne a baba.

én olyanról nem hallottam, hogy a méhszáj 5-ről 3 ujjnyira záródik vissza, de úgy látszik van ilyen is.

kitartás neki, minden rendben lesz

2009. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Es hanyadik hetben van? Amugy igen, elmeletileg burkot kellene repeszteni, de gondolom az orvosok tudjak, hogy mit csinalnak.Es mindez szombat reggel ota megy???
2009. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen szombat reggel óta így megy.Tegnap jöttünk haza tőlük,de azt hittük hogy még ott leszünk meg lesz a baba.Már a beöntést is megkapta mikor bementek.38 hetes.
2009. jún. 22. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Már rég burkot kellett volna repeszteni az orvonak. Hihetetlen, meddig hagyják még így szegényt??

Írj légyszíves, hogy mi lett velük.

Nagyon szorítok Nekik! Kitartás!!!

2009. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem folyik el a magzatvíz, a baba szívhangját rendben találják és a magzatív is tiszta, nem valószínű, hogy rásegítenek a szülésre, járkáltatni, lépcsőztetni fogják, én 26 hetesen voltam benn a kórházban Nyíregyházán, a szobatársam ugyan így szenvedett mint a nénéd, egy szombat délután került be 39 hetesen fájásokkal, de nem csináltak a dokik semmit szerda reggelig, mert mindent rendben találtak mármint magzatví és szívhang rendben volt, miután elfolyt és 3 perces fályásai voltak akkor keült szülőszobára, de szerencsére egyikőjüknek sem esett baja, a baba nála is nagyon fenn volt és császározták, ne aggódj minden rendben lesz, a nénédek még egy kis kitartást és hamarosan a kezében lehet a kisbabája,

34 hetes kismama:)

2009. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a szurkolást!Persze ha meglesz a baba írok ide erre kérdésre.Elég távol vagyunk egymástól így csak telefonon tudjuk tartani a kapcsolatot.REmélem mihamarabb túl lesz rajta már végre mert nagyon sajnálom.És pont ez az amitől tartott hogy sokáig fog vajúdni:-(
2009. jún. 22. 18:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nincs meg a baba és most beszéltem vele telefonon.A dokik azt mondják hogy azért nem csinálnak semmit mert az is sokat számít még a babának amennyi időt még bent most kihúz.És haza sem engedik mert bármikor beindulhat a szülés jelszóval.Úgyhogy hagyják a természetre a dolgot.
2009. jún. 23. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez igy jo, ahogy van, hidd el.Meg akkor is, ha szegeny anyuci nem erzi a leheto legjobban magat. A babanak ez a legjobb, a termeszet tudja, hogy mit miert csinal.
2009. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na meglett ma 7:50-re a babóka:-)))3kg 35 dkg.-al született és egy tünemény!!!Kaptam mms képet róla:-)))
2009. jún. 28. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!