Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokat várnék,...

Tapasztalatokat várnék, Cegléden Dr. Habony Pállal kapcsolatban. Hogyan viselkedik a kismamával? Aki szült már nála, meg volt elégedve Vele, a közreműködésével?

Figyelt kérdés
Vagy érdemesebb inkább a szülésznőt megfogadni,mert az orvos nem sokat szerepel a szüléstörténetben?
2010. máj. 19. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly februárban szültem nála alapjábavéve rendes volt egy rossz szavam sem lehet rá,csak kicsit hangulat ember.A vizsgálatokon mindent nekem kellett kérdezni ő igazából nem sok mindent mondott.Az igaz hogy probléma mentes terhesség volt és sokmindent nem kellett hozzá fűzni.Most úgy tudom hogy 6000ft nála egy vizsgálat,de a 36.héttől nem kért egy forintot sem pedig akkor hetente 38.héttől szinte naponta találkoztunk és ellenőrzött ja és ő nézte a köldökzsinórban az áramlást is amit itt sok orvos nem szokott csinálni.Én fogadtam szülésznőt is de jól jártam mert mire szülni mentem járvány miatt le volt zárva a kórház és a párom nem lehetett bent velem,és a végére még meg is kellett császározni.Úgyhogy ha úgy álltok anyagilag szerintem megéri mindkettő már csak a te megnyugvásod végett.HA érdekel megadhatom a szülésznő számát.
2010. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!