Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányás és hasmenés veszélyes...

Hányás és hasmenés veszélyes a babára?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok és nagyon rosszul érzem magam. Reggel erős hasmenés, nemrég hányás és aggódok, nem tudom mit tegyek.

Bemenni a kórházba nem tudok, mert menni sem bírok, annyira gyenge lettem. Ez csak vírus vajon, ami hamar elmúlik? Vagy a hányás káros lehet a babára? Az utóbbitól félek nagyon.


2012. ápr. 29. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
igyál,hogy ne száradj ki.Ha csak 1-2nap akkor semmi gond.
2012. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. ápr. 29. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:

A babára nem, téged gyengíthet, nagyon sok folyadékot igyál, és ha rosszabbá válna, mindenképp menj orvoshoz!


Jobbulást! :)

2012. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy minden kijön belőlem, még a reggeli kávé is, meg a víz, amit délig ittam. Semmi nem szívódott fel és még attól is félek, hogy a görcsös hányás miatt megreped a burok. Mosz fekszem, de nagyon görcsöl a gyomrom.
2012. ápr. 29. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennél a szintnél már mindenképp be kellene menni, hogy adhassanak hányáscsillapító infúziót, mert valóban nem játék.
2012. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk a kávé meghajt..

Sok víz,háztartási keksz, alma.

2012. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem már jobban vagy. Nekem is volt ilyen pont 35.hét körül. Nincs a babára hatással. csak kortyolni lehet a vízet, mert ha többet iszol egyszerre, akkor az tuti kijön.
2012. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megvagyok. Tegnap még be is lázasodtam, teljesen kiütött. Orvoshoz menni nem volt erőm, mert kocsim nincs, a többi gyerekem meg nem tudtam itt hagyni, segítség híján vagyok.


De ma már sokkal jobb, a hasmenés maradt csak meg enyhén.

2012. ápr. 30. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ügyelet?
2012. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudott volna velem mit csinálni. Vettem be B6-ot, az csillapította a hányást, onnantól kezdve bennem maradt a folyadék. Rehidratáltam magam apránként, szerdán meg úgyis megyek be a kórházba.
2012. ápr. 30. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!