Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért veszélyes terhesség...

Miért veszélyes terhesség alatt a hasmenés?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy vetéléshez vezethet a hasmenés? Igaz ez? Én ma eléggé összeedtem mindent, és du. ment a hasam, 6 hetes vagyok. Árthat ez a babának?
2008. márc. 4. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
ha csak simán megy a hasad és dől kifele bekőled akkor nem lesz baj ha elis mulik egy kettő 1-2 wc-zés után ha nem akkor kérjél valamit dokitól vagy patikába kismamáknak való gyógyit rá nem tidom hogy esetleg a szén tabletát lehet-e szedni ilyenkor a patikába megmondják a veszéjes az amikor érzed hogy jönne de már nincs semmi a mi jöjön és erölteted magad azt nem szabad ne erőlködj az vezet vetéléshez remélem hamar meggyógyulsz és nemlesz semmi baj közbe igyál sok falyadékot teát hogy ne száradj ki a hasmenés ilyet is okozhat ha nagyon megy:)
2008. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Picit megvétóznám az előttem szólót! Azzal egyet értek, hogy igyál sok folyadékot a kiszáradás ellen, de neeeeeeeeeeee szedjél be találomra minden hülyeséget!!!! Mármint ne menj csak úgy be a patikába és kérj hasfogót, hiszen csak úgy magától nem megy az ember hasa! Szerintem menj el a dokihoz ha nem múlik el holnapra, és kérj tőle gyógyszert ami kifejezetten a te problámádra lesz hatásos, mert lehet, hogy vírust szedtél össze, nem sima hasmenést! Mert akkor a hasfogóval csak a hasmenést szünteted meg de a bacikat nem űzöd ki a szervezetedből és az ártalmasabb a babának. Úgy nem szeretem amikor olyan tanácsokat adnak a kismamák, hogy menj el a gyógyszertárba és kérj valamit.... A gyógyszerész nem orvos, nem tudja mi a bajod valójában, csak a tünetek enyhítésére adnak valamit... Ha holnapig nem szűnik akkor menj el dokihoz, mert még igen kora terhes vagy, ilyenkor még nagyon kell vigyázni! Jobbulást kívánok.

19 hetes kismami

2008. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

EGyrészt én erről még nem is hallottam.

Másrészt, attól, hogy egyszer volt hasmenésed, még nincs baj!! nekem is van sokszor, hogy igen laza a székletem, áldom az eget, hogy ninc székrekedésem, szerintem az sokkal rosszabb!

Ha nem múlik, akkor persze mutasd meg magad dokinak, de nem hinném, hogy gond lenne.)

A patikusok mellé állnék viszont, én nem egyszer voltam még barátnőm miatt , és msot is és nem adtak oylat, amit nem adhatnak. Tudják, hogy mit vehet be egy kismama, és mit nem. Az igaz, hogy az csak tünetileg kezel, de ártani nem fognak.

nyugi és inni igyál eleget és ne félj!!

2008. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem terhességem előtt is hasmenéssel indult a napom, és a terhességem legtöbbnapja is így indul. Nem tekintettem problémának mert számomra megszokott dolog. De az, hogy te elrontottad a gyomrod, és attól megy a hasad, attól még nem lesz vetélésed. Diétázz holnap mindenképpen, kis kekszecske, reszelt alma reggelire, könnyű ebéd, ami nem tejfölös, és zsíros, fűszeres lehetúleg, uzsonnára is valami gyümölcs, és ha akkor is megy a hasad, akár napközben is, akkor valóban 2. számú hozzászólóra hallgass és menj sürgősen dokihoz, mert az vírusgyanu!!!

jobbulást:

34 hetes kismama

2008. márc. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hasmenéstől nem lesz vatélés.Akkor ha nap mint nap hasmenésed van az annyiból veszélyes, hogy ki kell deríteni mi okozza,nehogy valami vírus legyen,amit kezelni kell,meg ki is száradhatsz, de ez csak akkor van, ha nap mint nap többször híg székleted van és hiába eszel ki is jön minden.De mire valaki idáig eljut rég tudja hogy orvosdhoz kell menni-az higy egyszer egyszer úgy sikerül ,attól se neked se a babának nem lesz baja.
2008. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászoló vagyok, a vírusos hasmenés általában erős görccsel,hasi görccsel jár.
2008. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!