Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hányok a 3. trimeszterben?

Miért hányok a 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés
Eddig semmi bajom nem volt, egy kis émelygést leszámítva az első trimeszterben. Most meg 36 hetesen szaldok a mosdóba.... :S
2012. ápr. 30. 14:26
 1/9 A kérdező kommentje:
gondolom valami új cucc - akarommondani hormon - kezd el termelődni a szervezetben, ami nyilvánvalóan kelleni fog nekünk a szüléshez. vagy valami ilyesmire tudok gondolni. valaki tudja, hogy mi termelődik vagy nem termelődik? Vagy hogy mi van....?
2012. ápr. 30. 15:15
 2/9 anonim ***** válasza:
vírus!
2012. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A terhesség elején normális a hányás, de a harmadik trimeszterben bizony nem árt orvoshoz menni vele. Lehet egy banális vírusfertőzés, de esetleg bajt is jelezhet.
2012. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ma egyik pillanatról a másikra lettem rosszul és hánytam. se előtte se utána semmi bajom nem volt. én sem értettem mi lehetett a baj.

29.km

2012. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem ettem semmit utcán, vagy ami nem biztonságos, napok óta frissen felbontott borsó, bab, lencse. konzerveket főzök, eszek. plusz tejtermékek, szintén frissen, banán. Semmi olyan amitől lehetne bajom. A terhesség elején is a hormonok miatt hány az ember, nyilván kell hogy legyen a harmadik trimeszterben is valami változás. Pl. a baba "stressztűrését" segítő hormon éppen az utolsó honapban kezdődik el termelődni, van ami meg lelassul. Nem értek hozzá, azért kérdezem, de kétlem, hogy vírus lenne, semmi más bajom nincs.
2012. ápr. 30. 15:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy a hirtelen jött meleg? ha már másnak is ilyen baja van....
2012. ápr. 30. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor jött vissza a kaja. Doki azt mondta, hogy nyomja a baba a gyomorszályat és ez okozza.
2012. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak van igaza, a baba nyomja a gyomorszájat. mivel mostanra a méhed igazán nagy lett, így bizonyára észrevetted már, hogy amikor eszel, akkor is esetleg lassabban, nehezebben megy le, hamarabb eltelik a gyomrod. ez is azért van. én például már sokszor levegőt is alig kapok ülő helyzetben.. kitartás, hamarosan a karodban tarthatod a bébid! :)

38 hkm

2012. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gyomorfertőzést okozó vírusoknak, csak egy része tenyészik ételben. Más részük cseppfertőzéssel is elkapható. Boltban, buszon, rendelőintézet várójában. Ha majd meglesz a gyermeked találkozol majd ezekkel a vírusokkal is.
2012. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!