Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam ügyeleten mert nem éreztem mozogni a babámat, megnézték a szívhangot és ultrahangot is, semmi baj nem volt csak kicsit lustább most. Egyébként a várakozás ideje alatt rúgott egy picit meg ma is de nagyon keveset. Az ügyeletes doki mondta hogy menjek be szerdán az SZTK-ba kontroll vizsgálatra én meg mondtam hogy de a dokim csak hétfőn rendel. Mondta hogy nem baj, biztos van bent valaki szerdán is, menjek be hozzá. Én meg elbizonytalanodtam mert ugye minden rendben van szóval nem is tudom minek. Szerdán a volt orvosom rendel akit lecseréltem mert rettenetesen vizsgált, nem törődött velem meg flegma is volt, nem szívesen mennék vissza hozzá...

Szerintetek szükség szerű vissza mennem ha nincs semmi gond?

25 hetes vagyok.


2012. ápr. 30. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem várj szerdáig, ha addig is ritkán vagy nem érzed mozogni és bizonytalan vagy, akkor menj a saját dokidhoz, akibe megbízol.Legalábbis én ezt tenném a helyedben. Ha most minden ok, akkor nem rohangálnék a helyedben.Pihenj ebben a melegben.

21hkm

2012. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jah bocs.csak 1 hét múlva rendel a dokid.Elnéztem:D Hát...felhívni nem tudod esetleg majd szerdán?
2012. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan megvárhatod a saját orvosodat, mert ha minden rendben volt, akkor csak azért javasolta az orvos, hogy menj be az SZTK-ba, mert akkor neki nincs tovább felelösége.

Ilyen melegben sokszor van, hogy alig mozog a baba, ha egyébként nem érzed magad rosszul (görcsök, vérzés), akkor nem igazán lehet baj.

A régi orvosodhoz nem mennék, csak vészhelyzetben, mert lehet, hogy bunkó lenne veled.

2012. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm a válaszokat!

Szerintem akkor megyek jövőhéten hétfőn a saját dokimhoz. Egyébként nincs semmi baj, érzem mozogni is csak kicsit lustább mint szokott.

2012. ápr. 30. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért azt ne írjátok, ha nincs görcs, vérzés, akkor minden oké! Nekem se volt, mégis halott volt a 36 hetes babám. Tünet csupán a nem mozgás volt!
2012. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vagy menj be csütörtökön.
2012. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

18:10es, sajnálom! Mindig szörnyű ilyet olvasni! :-( Mi volt az oka?

Csütörtökön is csak a volt dokim lesz.. sajnos most csak három orvos van az SZTK-ban, az egyik szabadságon van sajnos.

2012. ápr. 30. 18:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Köldökzsinór, sajnos. A baba egészséges volt. Próbálkozz a kórházban, ahol szülni fogsz. Ott nem néznének meg?
2012. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%-os válaszoló: a kérdezö VOLT orvosnál, megállapitották, hogy minden rendben, a baba MA is mozog, ne ijesztgesd feleslegesen. Sajnálom, ami veled történt, de EBBEN az esetben szó sincs ilyen veszélyes dolgoról. Nyugodtan megvárhatja, amig a saját orvosához el tud menni, nem kell pánikot csinálni.
2012. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ah, látom nemcsak az enyém ilyen lustasági pótlék az utóbbi pár napban. :)

Én pénteken rongyoltam be a körzeti kórház ügyeletére ugyanezért. Kisfiam egy napig aludt a hirtelen meleg miatt, én meg jól bepánikoltam.

Te nem tudsz abba a kórházba bemenni, ahol szülni fogsz? Egyszerűbb lenne, ott van CTG, meg minden, ami kell.

2012. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!