Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok, kifeküdhetek...

24 hetes vagyok, kifeküdhetek napozni? Mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nyugodtan kifeküdhetsz árnyékban. Csak jól kend be magad és igyál sok vizet. :)
2012. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem lennél terhes is azt mondanám hogy nem jó ötlet.

Szerintem ma pont elég béna idő van kimész 20 percre és fáj a fejed.

2012. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy kifejezetten jót tesz nekem és a babának is a napfény. Jól kend be magad, de ne a legmelegebb időszakban feküdj ki. Vagy délelőtt 10-ig, vagy délután 3-4 óra után. Kell a D-vitamin.
2012. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a doki azt mondta hogy nem szabad! Ha mégis akkor takard le a pocidat egy vizes törölközővel vagy valami nedves ruhával mert a nap felmelegíti a magzatvizet és az ártalmas.
2012. máj. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
11-15 között ne, az senkinek sem tesz jót, de a többi időpontban bármikor, ha bekened magad, úgy még jobb. A hasad úgyis fedve lesz, a felmelegedés olyan baromság, amit az utolsó írt. :)
2012. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Megsülne az összes belső szerved, ha felmelegedne...(nem terhesen is.Én is badarságnak tartom, ám az tény, hogy nem terhesen is 11-15óráig nem ajánlott kimenni.21hetes vagyok, imádom a napot,én kint vagyok minden délután. Jelentem a babám örül a napnak, és nekem is boldogságot okoz ez a szép idő. Bár nem voltam leégős sose, most sikerült lepirulni, úgyhogy naptej mindenképp.

Szép időtöltést, és gondmentes,boldog babavárást neked!

2012. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Lehet baromságnak írjátok, de nekem is a doki mondta, hogy nem szabad napozni a felmelegedés miatt. Hm...érdekes, hogy itt meg lebarmozzátok a válaszolót. Lehet nektek van igazatok, de én inkább a dokimra hallgatok. És nem vitatkozni akarok.
2012. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12:40! Köszönöm hogy megkaptam a lepontozást, nem én állítottam ezt, hanem doki! Úgy hogy elmehet a francba aki lepontozott... nem az ÉN véleményem hanem ORVOSÉ. Persze van aki ezt figyelmen kívül hagyhatja nekem ilyen orvosom van, másnak meg más de attól még nem kell azt mondani hogy baromság meg ilyenek...
2012. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Én se értem miért pontozták le az illetőt.

A kérdésre válaszolt.

Itt véleményt kértek, és azt írta mindenki.

Nekem még mindig fáj a fejem és csak délelőtt 10-ig voltam napon.

2012. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!