Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves anyukák,10 perces...

Kedves anyukák,10 perces fájások ill. magzatvíz elfolyás után mennyivel született a babátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 4x szültem már,mindegyiknél először elfojt a magzatviz és a fájások csak később jöttek,tehát én az időt a víz elfojásától számítom:első baba 3 óra (fiú)második baba 1óra 45 perc(lány)harmadik baba 3óra 15 perc(fiú)negyedik baba 2 óra 10 perc(fiú).Fájások közben én soha nem néztem órát,nem láttam értelmét.
2012. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Éjfélkor folyt el a magzatvizem akkortájt 10 perces fájások voltak, oxitocinnal gyorsítva onnastól 11 és fél óra volt:(
2012. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vasánap délelőtt Fél12kor kezdődtek a fájásaim, majd 2 db 10 perces után elkezdett szivárogni a magzatvíz, a lányom hétfő hajnal 4 óra 15 perckor született meg:(:(:(


Msot 23 hetes kismami vagyok, remélem a picurkánk sietősebb lesz:):)

2012. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vasárnap hajnali 5-kor keltem 10 perces fájásokkal, hétfőn reggel 5.55-kor született meg a lányom, tehát 25 óra. A magzatvizemből éjjel fél egykor folyt el valamennyi, fél háromkor repesztettek burkot, mert felső burokrepedésem volt csak.
2012. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elfolyt a viz, fajasok nem voltak, harom oraval kesobb kezdodtek, de egybol harom percesek es hamar surosodtek, durvak is voltak.

Viszont csak harom orat vajudtam es jott is a fiam.

Tehat osszesen hat ora volt.


Masodik szules inditott volt, ket ora alatt vegeztunk, de ott 1333-as mehszajrol inditottak, szoval az nem relevans.

2012. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, tehát ha jól értem egyáltalán nem biztos, hogy magzatvíz elfolyás után hamar jön a baba, ugye? Az én környezetemben ketten is így indultak a szülésnek, 2-3 óra után már babáztak. :)


Kíváncsi vagyok, én hogy leszek, 1-2 hét és kiderül. :))

2012. máj. 1. 13:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem hajnalban 3/4-5-kor repedt meg a burok és elkezdett szivárogni a víz. Kb 10 perces fájásaim voltak, majd rövid időn belül kb 5 percesek lettek. Irány a kórház és délután 14-20-kor bújt ki a baba. 9,5 óra.
2012. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anno nekem mondtak is a korhazban, hogyha semmi fajas nelkul reped meg a burok elso babasnal, akkor jo hosszu varakozasra lehet keszulni.

Nalam maskepp alakult, de forumoztam, kb negyven kismami forumtars szult egy honapon belul es tenyleg igaz volt, hogy akinek igy indult A szulese szinte mindannyian varak jo sokat a fajasra es ha hosszabb idon at nem volt semmi, akkor kaptak oxitocint.

2012. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első babánál éjfélkor kezdődtek a fájások kb 10 percesek, azt hittem jóslók, még bohóckodtunk otthon hogy elmúlnak-e, de semmi nem változott. Reggel 6-kor értünk a kh-ba, totál zárt voltam, de nagyon durva fájásokat mértek ( kb 5 percesek) így nem küldtek haza. 8-kor elment a magzatvíz, ekkor még csak 1 ujjnyi voltam, változatlan 5 pecesekkel és 10.40-kor megvolt a kislányom.

második babánál reggel 6-kor éreztem az első fájást, egyből durva volt és 5 percesek jöttek, 8-kor értünk be a kh-ba, bő 4 ujjnyi voltam és már jöttek a tolók. burkot repesztettek és azonnal megszületett a fiam.

2012. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1.nél: nem tudom, sajnos átaludtam a fájások nagy részét, 3 perceseknél ébredtem, rá másfél órára megvolt a baba.

2.nál: ott is átaludtam.

3.nál: végre nem aludtam, és éjfélkor voltak 10 percesek, reggel fél 7-re lett meg.

Nekem sosem folyt el a magzatvizem, nem tudom milyen az. :(

2012. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!