Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itt Védekezés mellett estem...

Itt Védekezés mellett estem teherbe. Van egy 6éves, és egy 6honapos kislanyom császározással. Mindegyik terhességemnél. KOrházba kerultem. Van csaladsegítő aki ilyekor eljon a korhazba?

Figyelt kérdés
Ájulások miatt. El kellene mennem családsegítőhöz mert nem szeretném megtartani, de már ha a konyháig megyek is összeesek. Pedig nem vagyok kényes mit tegyek?

#kórház #abortusz #Csaladsegitő
2012. máj. 1. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincsen. Neked kell elintézni a vizsgálatokat és a családsegítővel is neked kell konzultálni, bár a vizsgálatokat lehet, hogy megúszod egyben, ha befekszel előtte pár nappal.
2012. máj. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Ismerek a rokonságomból egy nagymamát, Aki nemigen akarta megtartani annak idején 3. gyermekét, mégis megszülte. A gyerekei közül az ELSŐ felesége nagyon nehéz természetű, nem egy másokról gondoskodó típus, és első fia sem az, szeretik, de távolról többnyire.

MÁSODIK gyermeke lány volt, ő meghalt felnőttként.

HARMADIK gyermeke (akit annak idején megölni készült) gondoskodik Róla, eléggé jól áll anyagilag, így hozta a "sors", így nem szenved hiányt semmiben. Ennek a fiának a gyermekei vannak Vele szinte napi kapcsolatban.

Mi lett volna, ha a pillanatnyi nehézség miatt rosszul dönt?...a mindennapjai most nem gondtalanok lennének idős korára. És nem ez a fő szempont, ez csak egy ész érv.


Kívánom, hogy megerősödj, de nem azért, hogy eljuss a "pokoli helyre", hanem, hogy meglásd, így kellett lennie, gyermeked is elfogad Téged, Szeresd Őt, vigyázz rá!

2012. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg kellene beszélni az orvossal, ha egy hat hónapos gyerek mellett ájulásokkal reagálsz a terhességre, lehet, hogy simán orvosilag indokoltnak tartja a terhesség megszakítását, és ebben az esetben sem a családsegítős beszélgetések nem jáccnak, sem fizetned nem kell a beavatkozásért.
2012. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ !
2012. máj. 3. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Kismama!

Nehéz helyzetben vagy, teljesen érthető, hogy félsz és nem akarod megtartani. De gondolj bele, hogy megfogant már ez a pici baba, Ő már teljes értékű ember. Ezt ne feledd, ha a családsegítő átgondolást kér. Szeretettel gondolok Rád!

2012. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. máj. 4. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kismama! Gondold át mégegyszer! Ő is a gyermeked! Ha védekezés mellett lettél terhes, akkor ez nem volt véletlen, valamiért Hozzád küldte Őt az élet, szerintem ne bántsd! Megértem, hogy nehéz Neked és nem tudod elképzelni, hogyan oldanád meg, de hidd el, mi nők nagyon erősek vagyunk! Nekem is nagyon nehéz volt az első gyermekem elfogadása és a terhesség is, de ő az enyém, és nem bánthattam! Ma már 4 éves, és nagyon örülök, hogy van. Én is sokat erősödtem az évek alatt és megtanultam, hogy a gyerekekért mindent megéri megpróbálni.

Én is szeretettel gondolok Rátok és szurkolok, hogy jó döntést hozz!

2012. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!