Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez az érzés? Ugy...

Normális ez az érzés? Ugy érzem mintha ki akarna pottyanni belölem a baba, normális? Nyitott két méhszájam, sokat pihenek, de most hogy jo idö van néha sétálok a kertben, amugy nem menne a wc-zés.

Figyelt kérdés
De miért gondolok ilyenre hogy csak kinyomnám és pottyanna?Igaz lenne elötte görcs? Nem csak kiesne? Olyan rossz érzés,miért gondolok ilyenre? 34 hetes kismama
2008. ápr. 20. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon aranyos amit írsz. Szerintem azért az nem úgy van, hogy csak kipottyan a picúr odabentről :-) Azért ahoz kellenek tolófájások mégha nem is nagyok de azért mégis :-), hogy elfollyon a magzatvíz (persze nem feltétlenül), vagy egyéb jelek, de azért csak úgy magától nem pottyan ki :-) El tudod képzelni azt, hogy csak úgy minden fájdalom nélkül kifér a fejecskéje azon a szűk lyukon? Ne gondolj ilyenekre, ha beindul a szülés azt úgyis érezni fogod, de azért ahoz még tágabbnak kellene lenned. Pihenj sokat, hogy nehogy tovább tágulj.

Sok egészséget nektek.

2008. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem fog kipottyanni, ez garantálható :)))
2008. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel én is így voltam, nyitott volt a méhszájam, és alig mertem menni, mert úgy éreztem, kipottyan. De ez szerintem pszichésen van így! Vigyázz magadra, már nem kell sokáig "félned"! Biztos minden rendben lesz, de azért nagyon sokat pihenj!

2008. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem potyanik ki csak ugy a gyerek.Csináljál amit akarsz
2021. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!