Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+2 hetes terhes vagyok nem...

18+2 hetes terhes vagyok nem nagyon erzem a babat hogy mozogna,15 hetesen ereztem hogy megmozdult de azota nagyon ritkan erzek valamit ez vajon mitol lehet?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy nagyon pici még és rengeteg helye van a mozgolódásra. Idővel azért érzed majd többet, mert ahogy nő egyre kevesebb helye lesz. Nyugi minden rendben van odabent:)
2009. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 18. hétben vagyok, de nem érzem, még korai is lenne. Általában a 20. hét után kell igazán érezned, ha ez az első baba. Nekem is 16. héten volt egy negyedórás bemutató és azóta semmi! Tudom, hogy aggódásra add okot, de biztosan minden rendben van. Egyszerűen még túl kicsi, hogy annyira intenzíven érezd. nyugi :-)

2009. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én 20.héten vagyok!16 hetesen éreztem előszőr egy nagy rúgást, tök egyértelmű volt, aztán minden este éreztem ahogy mocorog, rugdos..aztán volt 2-3 nap mikor semmi, aztán megint...:))

Én is parátam, de tényleg annyi helye van még odabent, biztos most is mocorog, csak te nem érzed...


sőtt nekem a méhlepényem is mellsőfali és első baba, így mindenki csodálkozik, hogy már érzem...mert még nagyon nem kellene, pedig már 3 hete egyértelműen rugdos, boxol...nekem sem mindíg érezni ám

nyugi

2009. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!