Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes babás vagyok már...

17 hetes babás vagyok már megmozdult a pindur 2 hete és idáig mindennap éreztem de tegnap meg ma nem! Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Ma megyek az AFP eredményemért a terhes gondozoba kérjek egy ultrahagot?Vagy várjak holnapig vagy szerdáig a 18 hetes ultrahangra?Ti mit tennétek?Nagyon aggódom mert nagyon várva várt baba!
2010. febr. 8. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond. Ilyen picin még erőtlenek, gyengék és nem összehangoltak a mopzdulatai. Bőven belefér, hogy egyik nap érzed, a másik nap meg nem.


Én pl csak 20 hetesen éreztem először... 17 hetesen még elég korai érezni. Ne aggódj. :-)

2010. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérj uh-t,ha már 2 napja nem érzed,de nyugi biztos az idő miatt.
2010. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérj uh-t ha ez megnyugtat. Nekem is rendszeresen eltünik a kisfiam és én már 36. hetes vagyok. Ha jön a hideg 2-3 napra elbújik előlem. utánna meg belendül. Frontra érzékenyek Ők is nekem ezt mondta a dokim. Hülyének nem fognak nézni ha megnézeted magad az biztos... Írd majd meg hogy mi lett. De biztos hogy nálatok is csak ennyi ha eddig lelkesen mocorgott.

2010. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

31 hetes kismama vagyok és van hogy éppenhogy csak jelez hogy megvan még:-)

Máskor meg egész nap buli van...!

Ne aggódj,de inkább kérdezd a dokit,nézzenek hülyének akár(ahogy szokták) minthogy baj legyen:-))))

2010. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia !! én is 17 hetes vagyok és elöfordul nekem is hogy egész nap nem jelez csak estefelé. ne aggodj nincs semmi baj van aki ilyen idösen egyáltalán soha semmi mozgást nem érez még csak a 20-22 héten!!
2010. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Minden rendben a babával hálistennek holnap megyek a genetikai ultrahangra!De az Afp eredményemre azt mondta hogy kicsit alacsony a mom utána meghogy határeset!Tudtok segíteni?

Terhességi HCG:21095,00 mU/ml

Terhességi AFP :26.50 ng/ml

MOM érték: 0,76


Korrigált AFP MOM:0,85

Terhességi HCG MOM:0,76

Ez van a leleten és nem igazodok ki rajta!Az első 3 az eredmény vagy az utolsó kettő?Melyiket nézzem?És jo e ez az eredmény?Bocsi a sok kérdést és köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. febr. 8. 20:35
 7/8 A kérdező kommentje:
Megjöttem a 18 hetes ultrahangról!!!!!!!!!!Minden rendben és teljesült a vágyam is kislányom lesz:D:D:D:D:D:D
2010. febr. 9. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:
szia az afp ben nem kell hinni nekem is 0,85 nekem azt mondták hogy tökéletes pedig van túlsúlyom rendesen... Más országokban már nem is veszik le ezt a tesztet mert minden 3. embernél csal. Állítólag az is befolyásolja... A genetikai uh számít és hogy van-e orrcsontja a picinek a 12-13 hetes genetikán. Ha nincs még akkor neki az jelenti a down-kórt nekem ezt mondták.
2010. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!