Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy csináljam?! 1hét alatt...

Hogy csináljam?! 1hét alatt fogynom kell!

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok,ma voltam elöször nst-n és közölték hogy mivel eddig 17 kilót hiztam,ha jövö hétig nem produkálok fogyást,akkor befektetnek. :( Amugy minden eredményem jó,nem értem mire ez a felhajtás! :(
2009. jún. 23. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Főtt krumpli, főzelék, friss gyümölcs, főtt v. friss zöldségek. Az unokahúgomnak ezeket kellett ennie.
2009. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem heti 1 gyümölcsnapot kellett tartanom. Egyész nap csak gyümölcsöt ettem. Tényleg nem voltam éhes, de a gyomrom nagyon fájt. De lehet, hogy neked bejön.

Azért csinálnak ekkora felhajtást, mert a nagyfokú hízás a terhességi toxikózis jele lehet. Bár szerintem ez nem olyan nagy, de az is számít, hogy mennyi idő alatt jött fel, mert, ha rövid idő alatt, az nem jó.

2009. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél halat csirke/pulykamellet, süss olivaolajjal, fehér kenyér helyett barna kenyér, tésztát kerüld, sok zöldség és gyümölcs. Sokszor keveset egyél.
2009. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhesség eleje óta 25 kg-ot híztam. Most a 38. hétben vagyunk és vizesedek is. A vérnyomásom jó (110/76 körüli)

A dokim és a védőnőm mégsem csinál cirkuszt abból, hogy ennyit híztam. Lehet hogy az én orvosommal/védőnőmmel van a baj?

2009. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó ez a súly körüli herce -hurca.Pláne az nstén mi közük hozzá?

Nem is olyan sok még, és aki még többet hízik?

2009. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyél napi 6-szor, 7-szer. Keveseket.

Kenyér, tészta, édesség nuku.

Zöldség, pici rizs, pici krumpli, gyümölcs jöhet, meg levesek, és sovány húsok (csirkemell, karaj, gépsonka), - utóbbiak kifulladásig, korlátlan mennyiségben.

2009. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!