Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedés miatt le kell...

Modellkedés miatt le kell fogynom 5 kg-t, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

175 cm és 59 kg vagyok, méreteim: 82(mell) 66(derék) 83/89(csípő a legvékonyabb/legszélesebb részen), a felesleg nagy része a lábaimon van, és egy kicsi van a derekamon is.

Hogyan tudnék egészségesen leadni 5 kg-t? (heti 3*1,5 órát edzek alapból is)


2011. okt. 4. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Diétázhatsz is mellé, plusz nézz a neten olyan gyakorlatokat ami külön a neked szükséges területeken fogyasztanak! :) Amúgy ügynökség kérte hogy fogyózz?
2011. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van ismerősöm egy ügynökségnél, ő mondta, hogy tornázzam le a BMI-m 18-18.5-re, és akkor jók lesznek a méreteim.
2011. okt. 5. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én modell vagyok, igazából nem akarom leszólni az ismerősöd de nem a bmi-t kell nézni. Az a lényeg hogy a derék 60 cm alatt a csípő pedig 90 cm alatt legyen.

2011. okt. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nekem jók lennének a méreteim:)


Szerintem ez az edzésmennyiség jó,de külön végezz olyan gyakorlatokat,amelyek a problémás területeid formázzák.


Talán az lenne a legjobb fogyókúra,ha igyekeznél egészségesen táplálkozni,alkoholt egyáltalán nem innál stb.,és emellett számolnád a kalóriákat.Rengeteg ilyen program van,okostelefonra pl.le is lehet tölteni,de a neten is biztos találsz.Csak beírod,hogy mit ettél,és az kidobja,hogy mennyi kalóriának felel meg.Ha az ajánlott napi 2000 kalória helyett csak 1500-1700-at eszel,az egy idő után megteszi a hatását.Attól is függ,hogy mikorra kéne lefogynod?Mert arra vigyázz,hogy napi kb.1300 kalóriánál ne egyél kevesebbet!


21/L

2011. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell most nekiested durva fogyokuranak, nem szabad!

Etkezz normalisan:

-sok folyadek, viz, esetleg zold tea formajaban (cukor nelkul), napi 3 liter

- sok feherje, hus

- sok rost, zoldseg, gyumolcs, a leheto legtobb nyersen es gyumolcsbol olyan, aminek a szenhidreattartalma nem magas (pl szolonek, bananak magas, de peldaul most almaszezon van, annak alacsony)

- szenhidrat is mehet, de inkabb csak delelott, delutan keves, vacsorara meg kevesebb, vagy semmi.


Ezentul kezdj el alakformalo tornat csinalni otthon, napi 40 perc, ha tudsz, akkor fuss is mellette. Heti egy pihenonapot hagyj, de heti 5-6 alkalommal nyugodtan tornazhatsz.

Ezzel izmosodni, formalodni fog a derekad, csipod, centiben kevesebb leszel, vekonyabbnak is fogsz kinezni, de a sulyod nem biztos, hogy kevesebb lesz, mert izmosabb is leszel.


A kilokkal nem igazan erdemes foglalkozni, nem a bmi fontos, hanem a centi!!! Modellkedeshez tenyleg a derekadat kellene vekonyitani, ezen a torna fog neked segiteni, kiveve, ha alapban alkatilag vastag. Nem mindenkinek megy le 60 centi ala a dereka, ezzel szamolnod kell. Lehet, hogy megfeszulhetsz es akkor sem lesz annyi, de egy probat meger.


(Csak egy pelda: telen en 178 cm-hez voltam 55 kg, akkor kezdtem el napi szinten alakformalotornat csinalni es a fent leirtaknak megfeleloen odafigyelni a taplalkozasomra. Nekem pont az volt a bajom, hogy stressz miatt ment le ennyire a sulyom es gyengenek ereztem magam, csunya volt a borom, stb. Most jelenleg 62 kg vagyok, rengeteget izmosodtam, kirobbano formaban vagyok, szep feszes lett a borom es ha hiszed, ha nem a derekam es a csipom konkretan egy darab centit sem nott, hiaba nott a sulyom!)

2011. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!