Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti milyen ruhákban...

Kismamák ti milyen ruhákban lesztek nyáron?

Figyelt kérdés

mi lesz az a fazon amit előnyben részesítettek,cipő is érdekkel,mennyire figyeltek a praktikumra és a kényelemre?..ha tudtok képet is linkelnétek

29 hetes kismama



2012. máj. 2. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én imádni fogom, hogy ennél a terhességemnél nem kell száz réteg ruhát magamra cibálnom, mint az elsőnél! már most nagyon élvezem! :) háromnegyedes cicanadrágot hordok nagyrészt ilyen hosszított felsőkkel, lehet az rövid ujjú vagy ujjatlan, mindegy. külön kismama felsőim egyáltalán nincsenek, mert inkább megveszek egy cici alatt vágott felsőt, amit a baba után is tudok majd hordani. esetleg kisruhák, ugyanígy mell alatt húzottak. cipő pedig leginkább ilyen balerinacipők, ezekből van egy tucatom. de ha csak a boltba kell átmennem, vagy ide a közelbe, akkor sima vietnami papucs. én szeretek csinos lenni, így lapos talpú szandál még, ami szóba jöhet. szerintem az idei nyár iszonyat forró lesz, tekintve hogy már most milyen meleg van és még csak az áprilist tapossuk.. vegyél lenge blúzocskákat, lehet kapni kedvező áron is nagyon jó anyagból készült felsőket, ruhákat.

boldog babavárást Neked!! :)

24 hkm

2012. máj. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mondjuk én már túl leszek rajta, mire megjön az igazi hőség, de nekem már most nagyon melegnek számít az idő.

Mindenképpen figyelek rá, hogy a kényelmes mellett előnyös is legyen, szóval miniszoknyát nem veszek fel, még ha abban lenne kényelmes, akkor sem :-)

Ilyenekben vagyok/leszek:

[link]


Ehhez meg egy sima póló kényelmes :-)


Cipőből meg valami topánka szerűséget:

[link]


További boldog babavárást! És kitartást a hőségre! :-)

36 hkm

2012. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

én is mindig szép szandálokat hordok,itthonra meg vietnámi papucsocsot,cica naci alap nálam,meg ruhákban leszek főképp és hosszitott csinos felsőkben...ez jó időben

inkább azok a napok rázosak nálam amikor rossz idő van,esetleg eső...bedagad a lábam akkor mi be leszek?....az első terhességemnél a 30.héttől vizesedtem

2012. máj. 2. 12:03
 4/11 anonim ***** válasza:
ezekre a napokra marad a sportcipő.. bár én nekem érdekes módon majdnem minden cipőm nyomja kicsit a lábamat, a franc tudja miért. egyébként nem hiszem, hogy lesz esős nap. ha meg mégis, akkor marad ez.
2012. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én itthon kényelmes nyári ruhákban leszek, anyukám varr néhányat. Ha pedig elmegyek valahova leggings hosszabb felsőkkel vagy bővebb fazonú könnyű nyári naciban, esetleg a csinosabb nyári ruháimban. Itthon flip-flop papucs, elmenni valahova azoknak a csinos változatai vagy balerina cipő, ha rosszabb idő lenne sport cipő.

17 hetes kismama

2012. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kb.

[link]


:-))


36 hkm

2012. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel szeptember végén szülök, ezért az egész nyarat terhesen csinálom végig :) Most 18hetes vagyok, a héten vettem 2db. Batz papucsot, nem csak gyógypapucs és kényelmes, de szép és divatos is, ugyanis ha valami akkor a lábam igénybe lesz véve :)


Egyébként nem fogok bevásárolni semmit sem külön, van 5db. kényelmes, gumis derekú halásznadrágom, 2 vékony rendes kismama nadrág (angol turkálóban vettem, nagyon szuperek) ha hűvösebb az idő azt fogom hordani, felsőkből pedig amik eddig is voltak.

2012. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Cipő: Birkenstock

Szandál: Birkenstock Alpro, a legkényelmesebb szandál a világon! Lapos talpú, ergonomikus betétű.

1-2 ruci, nagyon csinosak. 1 szoknya, 1 rövidnaci. Pólók, blúz, térdnaci, bokanaci, 2 hosszú naci, 4 hosszú ujjú felső. Mindenem kismamás, nagyon elegánsak, szépek. Nagy részét használtan vettem, nagyon jó állapotban. Én is csinos vagyok még, nem híztam el, nem is fogok már sztem. :) Tök jól érzem magam, amikor kimegyünk sétálni, a legízlésesebb kismamák közé tartozom kisvárosomban. :D

2012. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A felsőim testhezállók, jobban kiemeli a vonalakat! Sokkal nőiesebbnek tartom, mint a bő tunikákat.
2012. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem a tunikákat is, sztem az a molettebb és vékonyabb kismamáknak is jól áll! épp nemrég turiztam egy gyönyörű színeset, amit egy arany szandival fogok nyomatni és legginsszel.

alapdarab az említett leggins, szép, színes trikók, ruhák..most éppen szoknyavadászatban vagyok, mert abból csak 2 van, és sajnos az egyik a combnál szűkösebb (derékban meg tök jó, furi a szabása:S )...esetleg ha valami jó helyet tudtok ajánlani..??


viszont amit nagyon ajánlok mindenkinek az egy új crocs lábujjközös papucs, egyszerűen hihetetlen kényelmes, mintha semmi nem lenne rajtad..csinos, felveheted bármihez és még strandra is jó, mert vízhatlan!

feketében vettem, de szeretnék még más színben is!


[link]

2012. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!