Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés lehetett? 4...

Spontán vetélés lehetett? 4 hete késik, a napokban akartam orvoshoz menni esezleges terhesség miatt.

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam görcsölni menstruáció idején egyszerűen csak megjön. Ma éjjel viszont szülési fájdalmaim voltak 3 órán át (már szültem úgyhogy tudom milyen) és a mellemből folyt a tej, pedig már rég nem szoptatok. Erős vérzéssel társult.Ez terhesség lehetett??
2009. jún. 23. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Hát így innen a monitor előtt ülve ezt senki nem fogja neked megmondani. mindenesetre menj el dokihoz!
2009. jún. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Valószínűleg sajnos igen, de jobb ha minél előbb felkeresed az orvosodat.
2009. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Igen.. Valószínűleg terhesség volt. Mutasd meg magad a dokinak, hogy kitisztult-e minden!

Sajnálom. :(

2009. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!