Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 2-es Női Klinikán a 12....

A 2-es Női Klinikán a 12. heti uh hasi vagy hüvelyi?

Figyelt kérdés

Férjem bejöhet?

Azt hallottam, hogy a szemben lévő monitor nincs bekapcsolva, így nem láthatom a babát, igaz ez?

És még egy: ha kombinált tesztre is megyek akkor megcsinálják az uh-t és átsétálok a laborhoz, vagy megint be kell jelentkezni? Hogy megy ez?

Köszönöm!


2012. máj. 2. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A férjed is bemehet természetesen. A 12. heti Uh-nál a doki előtt van egy monitor, ő azon nézi a magzatot. Ha nem annyira figyelmes (és ez elég valószínű), nyugodtan kérd meg, hogy ha már mindent megnézett, fordítsa kicsit feléd, hogy Te is láthasd a babócát.

Nem kell újra bejelentkezni a kombinált teszthez. Az UH-on megmondják majd a tarkóredő vastagságát, és azt kell majd a laborban bemondani a nővérkének, aki a vért fogja venni, és a kombinált tesztes papírodat kitölteni.

Mivel nagyon sok kismama fordul meg a klinikán, sokszor figyelmetlenek az emberrel, de legyél mindig határozott és kedves, biztos megteszik, amit kérsz. Sok boldogságot!

2012. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy hasi az UH.
2012. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

A Klinikához magához van tapasztalat, 3. baba és mind ott születtek, úgyhogy a figyelmetlenségre már fel vagyok készülve. :) Csak ez a kombinált tesztes uh új nekem, anno ilyenek nem voltak. Meg 3 és 6 éve az egész tök máshogy volt, ezért is érdekelt, hogy most mire készüljek.

Mégegyszer köszi a választ! :)

2012. máj. 2. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!