Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A debreceni Klinikán a 12...

A debreceni Klinikán a 12 hetes UH hogy történik? Hasi vagy hüvelyi UH?

Figyelt kérdés
A babáról készült "képet" el lehet kérni pendrive-on?
2009. ápr. 22. 11:21
 1/5 A kérdező kommentje:
És mekkora volt a babótok ekkor?
2009. ápr. 22. 11:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

mindenképpen hasu uh lesz. Sajnos én nem kaptam képet a babóról pedig fogadott dokihoz jártam. Nekem akkor nem mondták, hogy hány centi a kis drága csak azt hogy minden rendben vele. Ez a legfontosabb.

Arra emlékszem, hogy 8 hetesen volt 15mm.

Minden jót nektek!

30 hetes debreceni kismama

2009. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hasi. Kérhetsz képet 1000 Ft-ért, vagy cd felvételt, az nem tudom mennyi. Én 12 hetesen a Klinikán voltam, 18 hetesen az SZTK-ban, merem ajánlani az SZTK-t mert sokkkal kevesebben vannak, nagyon kedves és körültekintő a szonográfus hölgy, mutatja, Neked magyaráz, nem saját magának. Én 12 hetesen fotót kértem, a 18 hetesen dvd-t , mert akkor már sokkal jobban látszott, az 2000 Ft volt az SZTK-ban
2009. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolótól szeretném kérdezni, hogy mennyi idővel kell Uh előtt szólni, hogy DVd-t szeretnék, és a dokinak v a szonográfusnak? És hány perces a DVD? Köszi!


Egyébként én az SZTK-ban voltam 12 hetesen és ott hüvelyi volt, de vizsgálat előtt azt mondták, hogy hasi is lesz. Aztán hüvelyi után kitessékeltek, közben a férjemmel aláíratták, hogy mindkettőn részt vettem.

Nem a kedves szonográfus nő volt, hanem a férfi doki....

Már mástól is hallottam rá panaszt.

Bocs az OFF-ért... :)

2009. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Hát remélem kedvesek lesznek mert elég könnyen ki tudok borulni és furi lesz hogy nem a dokim fog 'megnézni'.
2009. ápr. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!