Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedés 29hetesen? Nem túl...

Vizesedés 29hetesen? Nem túl korai? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ebben a melegben sajnos hamarabb előjön. először is nagyon sok folyadékot igyál, ne cukros folyadékot,hanem ha lehet szénsavmentes vizet. A nyers paradicsom, uborka ezek vízhajtó hatásúak.

Mindenképpen ellenőrizd/ellenőriztesd a vérnyomásod és a vizeleted, ha rendben akkor sajnos a maradék 10 hetet így kell kibírnod... Sokat pihenj, lehetőleg feltett lábbal. (ha tudsz éjszaka is így aludj)


Természetesen kérdezd meg az orvosodat :)

2012. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már a harmadik babámmal játszom ezt végig. :-( Nincs baj sem a vérnyomásommal, sem a vizeletemmel, semmivel, egyszerűen ez van, főleg ilyen hőségben.

A 10-es Schüssler só (homeopátiás szer, natrium sulfuricum) valamelyest segít. Inni sokat kell, mert minél kevesebbet iszol, annál inkább visszatartja a szervezeted a vizet. Ha tudsz, iktass be gyümölcs és zöldségnapot. Nagyon jó vízhajtó a csalán, próbáld a csalánteát.

2012. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A vérnyomásom 110/60 körül mozog,inkább alacsonyabb,mint magasabb.Próbálok sokat inni,főleg vizet.Pár napja kezdődött,igaz keveset pihentem.Elég kellemetlen,mert annyira bedagad estére,mintha legalább 150kg lennék(60kg vagyok),emellett ha lépek érzem hogy tele van a lábfejem vizzel.
2012. máj. 2. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk. :-) Nekem is alacsony vérnyomás mellett van ez a problémám és nem is tudok sok mindent kezdeni vele, csak amit fentebb leírtam. De részvétem, mert marha kényelmetlen egy dolog, én is elefántlábakon tengetem napjaimat.... Kitartás, már nem sok van vissza, azt kibírjuk fél lábon is!
2012. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! én 38 hetes vagyok és még csak most kezdődött, de baromi kényelmetlen, mert tényleg lehet érezni hogy lötyög a víz a lábamban...ha teheted igyál csalánfű teát behűtve, és hajában főtt krumplit. Nekem valamelyest segített, de azért nem mondanám hogy hipp-hopp elmúlt. :( Jah és ahogy írták előttem is, pihenj sokat mert a megerőltetés is kiválthatja.
2012. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!