Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki vizesedik, miket...

Ha valaki vizesedik, miket ajánlatos enni? 28hetes vagyok, és állítólag korai a vizesedés. Joghurt, gyümi ilyenkor jó?

Figyelt kérdés
A védőnő csak annyit mond, korai a vizesedés,de azt nem mondja, mit lehet tenni ilyenkor!
2010. okt. 4. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Só és fűszerszegény életmód javasolt, a zacskós fűszerek helyett használj minél több friss (vagy általad lefagyasztott) zöldfűszert.
2010. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tarts almanapot! Remekül leviszi a felesleges vizet. De a petrezselyem is nagyon jó vízhajtó, egyél petrezselymes krumplit jó vastagon megszórva a petrivel.
2010. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Uborka is vízhajtó.

Én 6 hónapos terhesen kezdtem vizesedni, hát elég durva lett, mire eljött a szülés...

Én sokat polcoltam fel a lábam, addig nem volt baj. Amint sétáltam, rögtön bedagadt a lábam. A végére már az arcom is pufi volt, aztán toxémia lett, szóval vigyázz magadra... :)

2010. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is vizesedek,kb a félidőtől. Én próbáltam a sószegény diétát,nagyon kevés fűszereset enni,de én úgy vettem észre hogy aki hajlamos rá,mindegy mit csinál.. Reggelre az ujjaim úgy fájnak és be vannak dagadva,hogy be sem tudom hajlítani. Doki azt mondta szülés után elmúlik magától. Csak az a fontos hogy a vizesedés mellé ne legyen magas vérnyomás,meg fehérje a vizeletben.


38 hetes kismama

2010. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!