Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy van ez? Az egyik program...

Hogy van ez? Az egyik program ugy számolta ki hogy 6 hetes vagyok ma a másik pedig hogy 3 hét 1 nap.

Figyelt kérdés

Két program a 6 hetet irta itt a neten,a másik pedig hogy 3 hét 1 nap...Akkor most hogy van ez elmagyarázná valaki?

Hétfőn megyek dokihoz addigra mennyi idős leszek?Lesz szivhang?Máj 12.én volt az uccso mensi első napja 34 naposak a ciklusaim jun 1 én volt ovu.Segitsetek lécci...


2009. jún. 23. 13:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi számolta.
2009. jún. 23. 13:51
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szülés várható időpontja: 2010-02-15

Fogamzás feltételezett ideje: 2009-05-26

Betöltött hét: 6

Hátralévő napok száma: 237

Trimeszter: első


Magzat átlagos méretei:

GS (petezsák): 16 milliméter

CRL (Ülőmagasság vagy magzat hossza): 6 milliméter

BPD (Fejszélesség - falcsont távolság): 4 milliméter

Látható változások: Megjelenik az ún. embriócsomó, majd a 3-4 mm-es embriónál a szívműködés is láthatóvá válik. A szikkeringés mellett a szívfrekvencia 80-90 percenként.

2009. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
3 hetes terhesség nincs, 6 hetes vagy :) gratula, a jövő héten már nagy valószínűséggel lesz szívhang.
2009. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a doki az utolsó menzid első napját veszi alapul. megnéz uh-val, az is kiír egy adatot, hogy uh szerint mekkora a baba. elvileg lesz szívhang.
2009. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Jún 1 ovu, akkor voltatok együtt? Elvileg akkor 6 hetesnek kell lenned. Ma töltötted be, ha minden igaz.

Jövő hétfőn 6+6 napos leszel. Ilyenkor már szokott lenni szívhang általában.

Minden jót!

9 hós anyukája

2009. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem máj.11-én volt az utolsó menstruációm. Ma vagyok 6+1 hetes. Pénteken voltam dokinál. Nálam még nem volt szívhang. 3 hét múlva kell visszamennem.
2009. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem majus 15-en volt a mensim elso napja es ma vagyok 5 hetes + 4 napos kismama. Nallam mivel a majus 15 penteki napra esett igy mindig penteken van a fordulo, tehat most penteken leszek 6 hetes. :) En is tudom biztosan mikor fogant a baba (majus 30) mert 29-en este volt pozitiv az ovutesztem de ezt nem veszik figyelmebe, ahogyan itt mar irtak, az utolso mensi elso napjatol szamoljak a terhesseget. Boldog babavarast mindenkinek!
2009. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen programmal számoltad?Én is kiszámolnék egy két dolgot.Megadod a címet?

2009. jún. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem május 8-án volt az utolsó menstruációm. Én hétfőn voltam a dokinál. A naptár azt mondta, hogy már 6 hetes vagyok, de az uh alapján még csak 5 hetes és 3 napos. Nem volt még szívhang így két hét múlvára rendelt vissza.


Az alábbi linkeken tudsz számolgatni:-) :

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Boldog babavárást:-)

2009. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hu köszönöm a sok választ csajok akkor már eligazodtam.

Aranyosak vagytok hogy ennyien irtatok.Én a googléba irtam be hogy terhesség kalkulátor és onann számoltam ki.Ami a 3 hetet számolta az ilyen rozsaszin kék www.lenotre.huMégegyszer köszönöm aranyosak vagytok hogy ennyien irtatok.És bocsi hogy ilyen későn irtam.

2009. jún. 23. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!