Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltunk ultrahangon a...

Tegnap voltunk ultrahangon a 33. hétben vagyunk! Ezeket a méreteket mérték a babának: KPVF BPA: 90, OFD: 114, FL: 70 (ott nem mondtak semmi különöset, csak hogy átlagnál"nagyobb" baba) Én beütöttem kalkulátorba 36 hetesnek számolta. Létezik ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem az én 33 hét+5 napos uh eredményeimet. Nálunk akkor BPD: 88 mm, OFD: 108mm, FL: 64 mm volt. Az uh egy héttel mérte idősebbnek. Végül 38 hetesen császároztak, részben a nagy baba miatt, és 4200 g-al született meg a lányom, bár a kórházban gondolom a nagy súlyának köszönhetően egy csepp tápszert sem adtak neki, tejem meg még nem volt, így 5 naposan 3650g-al vittem haza. Az volt a mák hogy a csecsemősök 4000-et írtak születési súlynak a kiskönyvébe, különben gondolom haza sem engedtek volna a nagy fogyás miatt.

Úgy tűnik neked is szép nagy babád lesz, olyan óriásiakat azért már nem szoktak tévedni az uh-n. Bár ilyet is láttunk már. Eddig is nagyobbnak mérték a koránál? Minden jót kívánok neked a hátralevő kismama időre, aztán meg szép szülést, és sok tejcsit!

2010. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs az OFF- ért!

Linkeld nekem,légyszives a kalkulátort!

Én is(elvileg) a 33.- ban vagyok de én csak a táblázatot nézegettem és ugyebár amit én "átlagolok" az még annyira sem pontos mint egy program:) Ja, azért érdekes mert Így min. egy héttel idősebb és miután nem tervezett baba, a menstr. is kicsit kusza, kiváncsi vagyok mit mond a gép:)

Köszi!

2010. aug. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Itt a link, az én babám méretei is hasonlóak voltak a 33. héten, sőt a méhlepényem is 3. fokban érett, azóta is növekszünk, már 37 hetes vagyok, teljesen szétszakadt a hasam az elmúlt 2 hétben, pedig egy csíkom sem volt. Néha el is számolják, de valószínű nagy babánk fog születni. Könnyű szülést neked és kitartást, ne aggódj, az nem baj ha nagyobb, inkább az a gond ha kisebb. Maximum a szülést megszenvedjük, vagy nem is engedik megszülni, majd kiderül. Én már beletörődtem, nem tudok mit tenni, pedig csupán 155 cm vagyok 48 kilóval kezdtem és most vagyok 59 kiló. Szóval nagy az esélyem a császárra. :-(

Pedig még terhesvitamint sem szedtem! :-)

[link]

2010. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

17:52es vagyok!

Köszi!

2010. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok: Köszönöm a hasznos válaszokat! Akkor nem olyan kirívó eset :)

Nektek is szép szülést kívánok:))

2010. aug. 27. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!