Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feljebb "mászhat" még a lepény?

Feljebb "mászhat" még a lepény?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok, "hátsó fali lepény mélyen tapad" ez van a leltemen. Van rá esély, hogy feljebb megy vagy lehet, hogy császár lesz a vége?
2012. máj. 2. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
24 hetesen még nem gond, mehet feljebb. Igazából kb. a 6. hónaptól kezd kiemelkedni a méh a medencéből.
2012. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez mostani lelet? Nekem is mélyen tapadt, ráadásul elsőfalon, ami veszélyesebb is. Nekem kb. a 18. hétig részlegesen takarta a méhszájat, aztán teljesen "felmászott".

Nyugi, még sokat fog nőni a pocakod, valószínűleg feljebb megy a méhlepény is. Ha jól emlékszem, nekem azt mondta a doki, hogy a 30. hétig ne idegeskedjek ezen, addig még sokat tud változni.

2012. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mai lelet.

Nekem nem írtak ilyet, hogy fedi v. részlegesen fedi a méhszájat, pedig már a 18. héti uh lelten is rajta volt, hogy mélyen tapad, nem tudom, hogy ez jelent-e valamit.

2012. máj. 2. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ált. minden hátsó vagy mellső fali mélyen tapad. Az azt jelenti, h közel van még a méhszájhoz. Van olyan, amelyik részlegesen v. teljesen fedi is-az már picit veszélyesebb a felemelkedés szempontjából.
2012. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szijja, én dettó ugyanebben a szituban vagyok, nekem azt mondták, hogyha nem megy feljebb akkor császár lesz:S 23 hetesen mondták nekem először!
2012. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!