Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit tenne a helyemben?...

Ki mit tenne a helyemben? Most merjem vagy ne?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetettként vagyok itthon,természetesen szex sem lehetett.Múlt héten voltam orvosnál,aki nem fogadott,hanem sztk-s,de mindig hozzá járok.Elfelejtettem megkérdezni tőle akkor,hogy most már lehet-e.Tegnap más miatt mentem dokihoz és nem ő volt.Az a doki azt mondta,hogy lehet.De ő nem tudja,mi történt az elejétől velem.
2009. jún. 23. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne amíg biztosan nem tudod mi a helyzet, beszélj a dokiddal még egyszer.
2009. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Miért vagy veszélyeztetett?


Van, amikor csak az első trimeszterben van tiltva a sex, van hogy az egész terhesség alatt...


Előző terhességemnél a 18.héttől voltam tiltva

Most pedig a 9.héttől...

Mindkét alkalommal a nyíló megrövidülő méhszáj volt az ok.

2009. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
majd szexeltek ha meglessz a pici! ő sokkal fontosabb!!! ha csak a közösülés tilos,akkor hajrá mindenn más! de ha az orgazmus/is/akkor tényleg tartsd be,ilyesmit nem mondanak csak ha tényleg nagy a baj. én a helyedben addig semmit nem csinálnék-max a páromnak persze :)-amíg a dokimmal nem beszéltem..
2009. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elején barnáztam,meg fájt a hasam.A hasfájás még mindig megvan,de már nem olyan erős,mint akkor.De a méhszájam zárt.
2009. jún. 23. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tiltva van az egész terhesség alatt, a 11. héttől. Én is a 2100-as érték miatt. Szerintem inkább ne. Vagyis várd, meg, h mit mond a doki, de akkor is vigyázz, mert a barátnőm is bevérzett olyan "vadak" voltak, és be is fektették a kórházba.
2009. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én is veszélyeztett vagyok, nekem egészen a 12.hétig nem javasolták a szexet. Azután mi voltunk együtt, természetesen a hevességen csökkentettünk:)
2009. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 23. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!