Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél az első baba hosszú...

Akinél az első baba hosszú idő után sikerült, azoknál mennyi próbálkozással "jött össze" a tesó?

Figyelt kérdés
A férjemnek rosszak voltak az eredményei, végül mégis sikerült a baba. Nekem hormonális problémáim voltak, amit orvosoltak. Spontán fogant a lányunk 3 év után.
2012. máj. 2. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnknek jók voltak az eredményei,a kislányomra mégis öt évet vártunk.Voltunk mindenféle kezelésen is.31 voltam,mikor megszületett.(spontán jött,de volt lombik próbálkozásunk is)Iszonyat nagy öröm volt a családban amikor 5 év után pozitívat teszteltem.Hamar ráálltunk a másodikra.18 hónapos volt akkor a lányom.3.próbálkozós hónapban összejött.2,5 év lett pont a fiam és a lányom között.33 voltam,mikor a fiam megszületett.3.babám 1 hónapos ő a 2.hónapban sikerült.Nemsokára 36 leszek.
2012. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez biztató... remélem nálunk is kevesebb idő kell majd, mint elsőre. Sok boldogságot a gyerekeidhez!
2012. máj. 2. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sok olyan párt ismerek, akik éveket vártak az elsőre, majd záporoztak a következők, ráadásul kis korkülönbséggel, mert azt mondták, hadd jöjjön, hátha megint sokat kell várni.

Egy ismerősöm van csak, akiknél 6 év múlva jött csak a következő.

2012. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 2 és fél év után sikerült (spontán).

A következő terhességem 6 hónap után sikerült, ez sajnos missed ab-al végződött.

Most 21 hetes terhes vagyok, a második hónapban sikerült a pici.

2012. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első babánk 2 év után sikerült, mindkettőnkkel voltak gondok, amit kikezeltettünk (nekem PCOS, férjemnek kevesebb kiskatona=10, a másik vizsgálatnál 18 millió, de szedett FER14-et 3 hónapig és utána már 30 millió/ml lett, utána sikerült is a baba.)


A második baba az első próbálkozós hónapban összejött, vele most vagyok 35 hetes várandós!

2012. máj. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Nálunk is kis korkülönbség lesz a gyerkőcök között (alig 19 hónap), mert mi is úgy voltunk vele, hátha megint éveket kell várni, ezért próbálkoztunk már ilyen korán. El sem hittük, hogy sikerült, nekünk csodának számít és most már úgy látjuk, hogy lehet bármikor gyermekünk, amennyit csak szeretnénk, úgy mint bárki másnak!

(Még egy tervben van.)

2012. máj. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Évekig próbálkoztunk mindhiába, férjemet gyakorlatilag sterilnek nyilvánították, majd a 3. lombikpróbálkozásra sikerült a kislányunk.

Mi sem védekeztünk, mert minek.... Aztán kislányom alig volt 10 hónapos amikor pozitívat teszteltem:) Sok ilyen eset van mint a miénk, Nektek is sikerülni fog!


Minden jót

14 hós kislány és 21 hetes pocaklakó kisfiú anyukája

2012. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

az első babóra egy évet vártunk, bár bevallom sokkal többnek tűnt. most a második első próbálkozásra összejött! meg is lepődtem, mert minimum fél évnyi próbálkozással számoltam és mégis.. itt van :)

3 éves kisfiú és 24 hetes kukacos pocaklakó anyukája

2012. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon biztató, hogy szinte mindenkinek hamarabb jött a következő baba. Lehet a szervezet már "emlékszik", hogy mit kell tennie?!
2012. máj. 3. 10:21
 10/10 anonim ***** válasza:
1 kislányom 15 hónapnyi próbálkozás után sikerült.második kislányom rá másfél évre elsőre sikerült.
2012. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!