Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+5 hetesen nem mutat majd...

13+5 hetesen nem mutat majd téves eredményt az integrált teszt első fázisa?

Figyelt kérdés
Valaki volt ilyen idős terhesen ezen a teszten? Tegnap voltam a dokimnál, lemérte a nyaki redőt, minden stimmelt. Pont egy hét múlva kaptam időpontot, végül is a 14. héten belül leszek még.
2012. máj. 3. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kombinált teszt volt, 12 hét 6 naposan és minden oké volt, szerintem a 14 héten belül van, meg el is szokták számolni is a terhességet 1 héttel. A lényeg hogy a redő meg a többi stimmelt. Miért integrált tesztet kellett csináltatnod?
2012. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felhívtam őket és a baba mostani mérete alapján egy héttel kisebb, mintha az utolsó menstruációtól számolnánk. Szerintük minden jó lesz így, nem lesz a baba ülőmagassága nagyobb, mint 8 cm. Én választottam ezt az integráltat, a dokim mondta, hogy döntsem el, hogy melyiket szeretném. Aztán ugyanannyiba is kerül, gondoltam akkor legyen ez. :)
2012. máj. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!