Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruálhatok terhesség...

Menstruálhatok terhesség alatt, vagy elvetéltem?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Napközben azonban (napra pontosan) megjött. Tegnap nagyon kevés volt, ma azonban több, de ma is elég lesz egy betét. Most is csináltam egy tesztet, ami pozitív! :)

Szerintetek [link] a baba?


2012. máj. 3. 13:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mikor mész dokihoz?Vagy mit mondott!Drukkolok,hogy ne legyen baj!
2012. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltunk dokinál, de nem tudok sokkal többet. Megállapította a terhesség tényét, de azt nem tudta megmondani, hogy miért vérzek, mert nem lát semmit, ami a vérzést okozza.Szóval lehet vetélés, de akár menstruálhatok is. Jövőhéten kontroll, ha nem erősödik. Ha jobban vérzek, akkor azonnal telefonálnom kell és megnéz. Úgyhogy most szigorú fekvés és szednem kell a gyógyszereket.Remélem minden jól fog alakulni. Mindenesetre a hőm még mindig fent van! :)
2012. máj. 3. 20:43
 13/24 anonim ***** válasza:
Na jól van...,akkor drukkolok tovább és pihenj sokat!
2012. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már én is bízakodó vagyok, mert szinte már el is múlt! :)
2012. máj. 5. 19:03
 15/24 anonim ***** válasza:
Jajj ez nagyon jó hír volt,amit írtál...Hogy vagy azóta?
2012. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Azóta nincs semmi panaszom. :) Köszönöm, hogy drukkoltok! Holnap kell felhívnom a dokimat és utánna uh és vérvétel.

Majd megírom, hogy mi volt.

2012. máj. 7. 09:54
 17/24 anonim ***** válasza:
Na..jól van...!Ok írj,hogy mi volt,de ha tudsz pihenj sokat!
2012. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Felhívtam a dokit, de csak csütörtökön kell mennem. Így ma vettem egy tesztet, ami még mindig pozitív, bár csak éppen, hogy erősebb a multkorinál. Úgyhogy már elbizonytalanodtam egy kicsit. Szerintetek lesz ebből baba?
2012. máj. 8. 13:34
 19/24 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a mai tesztem.

2012. máj. 8. 13:41
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát nagyon-nagyon remélem,hogy baba van,mert a teszt pozitív!
2012. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!