Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruálhatok terhesség...

Menstruálhatok terhesség alatt, vagy elvetéltem?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Napközben azonban (napra pontosan) megjött. Tegnap nagyon kevés volt, ma azonban több, de ma is elég lesz egy betét. Most is csináltam egy tesztet, ami pozitív! :)

Szerintetek [link] a baba?


2012. máj. 3. 13:16
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Sajnos elveszítettük a babát :(.
2012. máj. 11. 12:20
 22/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :-(
2012. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:-(De fel a fejjel-én tavaly pontosan ilyenkor,május 8-án spontán vetéltem el egy 7 hetes terhességet,ugyanígy voltam,mint te,pozitív a tesztem,késett,és egyszer csak elkezdtem vérezni,elég erősen,meg is ijedtem,vasárnap volt,nyomás a nőgyógyászati ügyelet-sajna már nem tudtak mit tenni-spontán elment a baba.Következő hónapban ,június 25-én teszteltem,és láss csodát.pozitív volt:-)Most 8 hetes a kislányunk,minden rendben volt végig a terhesség alatt,március 15-én született meg Liza Zoé 51 centivel és 4050 grammal.Én kívánok nektek kitartást,próbálkozzatok,ha a szervezeted készen áll,meg fog maradni a baba.Üdv.tamy
2012. máj. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ÓÓ,nem mondod...szívből sajnálom,pedig annyira drukkoltam!:(
2012. máj. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!