Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hozzátok mikor (melyik héten)...

Hozzátok mikor (melyik héten) ment először a védőnő? Mit nézett, vagy egyáltalán minek ez az egész?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 13:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Állapotosan, nem amikor már meg van a babó.
2012. máj. 3. 13:28
 2/12 anonim ***** válasza:

Semmit nem nézett, jól elbeszélgettünk, kérdeztünk pár dolgot, hazament. A 24. héten jött először.


39 hkm

2012. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
14 hetes vagyok, és holnap jön. Nem túl korai?
2012. máj. 3. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön az elején jött, kérdezte, hogy hol lesz majd a baba helye, megnézte a leendő szobáját (külön lesz), beszélgettünk pár szót és ennyi.
2012. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 timszy25 ***** válasza:
Nekem olyan 28 hetesen volt.Körbe nézett,megkérdezte hol lesz a kiságy,van e normális fűtés aztán meg beszélgettünk.Kb fél órát volt itt.
2012. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 krisztivan ***** válasza:
Hozzám is az első trimeszterben már jött.Mondta is hogy formalitás de neki muszály kijönnie.Jó fej és értelmes válaszokat kapok a mai napig.Kedvelem.
2012. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam úgy már kinn volt a 9 hét környékén. Ja és nála úgy volt a tervezett, hogy minden hónapba jön egyszer egyszer meg én megyek. Ezt azért soknak tartom, anyukámat nem látom ilyen sűrűn.:( Azóta költöztem és a másik meg elég lazán kezeli a dolgokat.

Bejött körbenézett elmondta, hogy kell öltözödnöm majd, meg, hogy ne üljek vonatra, mert nagyon ráz. :)

2012. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

15 hetes voltam mikor először jött. 22 hetesen volt másodjára.

Terhesség alatt 4x kell házhoz jönnie azt mondta nekem.

Semmit nem nézett beszélgettünk első látogatásnál az AFP-ről, most a cukorterheléses vizsgálatról.


23hkm

2012. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hozzánk egyszer sem jött. Azt mondta "ismeri ez a házat" :) Én mentem hozzá kb 3-4szer, de szerencsére nem volt semmi gondom, különösebb kérdésem, így csak megmért, meg elmondta a kötelező dolgokat.
2012. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szilvi01 ***** válasza:
Nálam eddig kb 8 szor volt. Szinte mindig jönne,mikor erre jár.Engem nagyon idegesít. De nem küldöm el nem tudok mit csinálni. most 39 hetes vagyok,így remélem szülés előtt nem jön,de van egy sanda gyanúm hogy utána is elég sűrűn erre fog járni..
2012. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!