Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 pozitív teszt de 2 halványab...

4 pozitív teszt de 2 halványabb alig lehet látni 100%, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már 7 hónapja próbálkozunk a gyerekkel, és most jött el az idő, hogy 8 napja már késik a menszeszem. Csináltam terhességi tesztet 4et. De 2 tesztnél csak halvány lett a csík! Akkor azt is pozitívnak vehetem? Jövőhéten tudok menni csak orvoshoz, addig kétségbe vagyok esve, hogy biztos terhes lehetek e, vagy sem! Mert az a két halvány teszt nagyon el bizonytalanít engem.
2012. máj. 4. 00:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bármibe fogadok, hogy terhes vagy.
2012. máj. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ennyi tesztet :D Elsőre kimutatta,akkor az úgy is van.Ha halvány a csík is.Mivel az ezekszerint másféle teszt volt,lehet az nem olyan érzékeny.Terhes vagy,és nem lesz baj,ne aggódj!
2012. máj. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat :) remélem én is, hogy minden rendben lesz, mert nagyon szeretnénk már babát! :)
2012. máj. 4. 07:42
 14/19 anonim ***** válasza:
1000% HOGY TERHES VAGY. GRATULÁLOK.
2012. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, 100 % hogy terhes vagy! A csík halványsága a teszt érzékenységétől függ, de ha csak 1 is kimutatja, ott már elindult valami! Gratulálok, drukkolok, hogy minden jól alakuljon!:)
2012. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom azóta már voltál dokinál,mit mondott?

Amúgy szerintem is az vagy,én 3 tesztet csináltam amiből 2 lett halvány,de a doki megerősítette a terhességet és minden rendben van.

12 hkm

2012. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen azóta már voltam dokinál. 6hetes terhes vagyok 2 hét múlva kell mennem 0. ultrahangra. De eddig minden rendben van. Nem olyan rég kb 2-3 napja kezdődtek reggeli émelygés meg ilyenek. De remélem az ultrahangon is minden rendben lesz!
2012. máj. 14. 10:36
 18/19 anonim ***** válasza:

Halvány csík is csík! De már látom, hogy azóta voltál dokinál! Gratulálok! :)

16 hetes kismama

2012. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mizuzizu92 ***** válasza:

gratulálok ! Nekem is halvány pozi volt a tesztem ,én sem tudtam hogy ez most mi. az orvosnál kiderült hogy baba :)


még egyszer gratulálok

27 hkm

2012. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!