Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt meddig eltetek...

Terhesseg alatt meddig eltetek szexualis eletet? Az orvos nem igen segito kesz ilyen kerdesek teren. Szules utan mennyivel kedtetek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi a 34. hetemen voltunk utoljára együtt kb. de akkor már nem volt jó érzés, még próbálkoztunk 1x a múlt héten, de mondtam h már nem megy :-)

Aztán doki mondta 2100 a méhszáj, úgyhogy mostmár nem is szeretném, de nem is menne szerintem :-)


(Utána meg mindenképp megvárjuk a 6 hetet, aztán meglátjuk, remélem minél hamarabb visszaáll minden a régi kerékvágásba:) )


36 hkm

2012. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi még szexelünk, 32hetesen, de nekem csak maszturbálással jó. :S

Nem tudok ellazulni aktus közben, nem tudom mért.

Ha magamban vagyok csak akkor jó.

2012. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második baba. Végig. Két nappal szülés előtt is voltunk együtt. Nagyon jó volt. Most 5 héttel szülés után voltunk először együtt.

Az elsőnél 36. hétig és 8 hét után voltunk először együtt.

2012. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző terhességemnél csak 1x voltunk együtt mikor összehoztuk, majd mindketten sokat dolgoztunk, hulla fáradtak voltunk így többet nem. Megtudtam, hogy sikerült mégis összehozni, de mivel véreztem és veszélyeztetett lettem, többet nem voltunk együtt. Sajnos így is a 22 héten halva született tavaly áprilisban.

Esküvő után ujra próbálkoztunk a kivizsgálások után. Egy hetet voltunk együtt és sikerült újra terhesnek lennem. Féltünk ezért többet nem voltunk együtt, de jól is tettük, mert megint veszélyeztetett vagyok. 5 hónapig feküdtem, de most nem akarom elkiabálni, de a kicsi rendben van.

Elvileg ha nincs semmi gond lehettek együtt, de jó ha tudod, hogy a vége felé beindítja a szülést. Én nem mernék kockáztatni. Utána meg azt mondják a 6 hetet ki kell várni és újra lehet, de mi többet fogunk.

Hány hetes vagy?

(31hetes kismama)

2012. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

21 hetes nekem eddig semmi problemam, amikor kerdeztem a dokit errol a kerdesrol azt mondta hogy addig meg jonak latom.....

na erre nem mondok semmit.

2012. máj. 8. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!