Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális dolog? Lent a...

Ez normális dolog? Lent a részletek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mivel volt már egy vetélésem a dokim a mostani terhességem bebizosítására Utrogestan bogyót írt fel( napi 3 db). Eléggé fájt a hasam, amíg nem kezdtem el használni( 2 bogyó volt eddig). Ez csak jó gondolom, azt mondta a doki, hogy nem fog kifolyni, de kifolyik egy idő után:( aki ismeri a gyógyszert, tudja milyen aprócska.. Ez most akkor baj? Nem akarom a dokit mindenért hivogatni:(
2012. máj. 4. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát kifolyik, ez van. :) A hatóanyag felszívódik, de a hordozóanyaga kifolyik.

Nekem is kifolyt, használj betétet. :)

2012. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, feloldódik, és kifolyik kicsi. Nem gond.

Amúgy javasolják a bogyó felhelyezése után a fél óra nyugalmat, ha van rá mód.

Sok sikert!

2012. máj. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlszokat... Megnyugodtam:)... Sajna egyet a melóhelyen kell "használatba" vennem:).... Szóval a pihenés kihúzva... A kényeg, hogy hat:))... Nálatok bevált?... Meglett a baba?:)
2012. máj. 4. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is használtam, most 18hetes+2naposak vagyunk! A 13.héten hagytam abba a használatát, mert túl sokáig nem szabad használni , később már májkárosító hatása lehet a babánál.
2012. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hú! Akkor csak használ valamit ...:))

Gratulálok a babához:))))

Köszi a választ.

2012. máj. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!