Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog a mellfeszülés?

Normális dolog a mellfeszülés?

Figyelt kérdés
Egy hónapos terhes vagyok,de egy hete minden este szét akarnak robbanni a melleim,és nagyon meg van duzzadva.Még az is fáj,ha leveszem a melltartót.Mi a véleményetek?
2012. márc. 15. 02:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A mellfeszülése normális jelenség, viszont ha fáj, fájdalom kíséri... azt nem tudom! A feszülés hamarosan elmúlik!
2012. márc. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig fájni is fog, sajnos. :) Nekem már éppen 29 hete fáj, le akar szakadni. De ha szerencsés vagy, csökken a 12. hét körül.

Sok boldogságot!


32 hetes kismama

2012. márc. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elején kb. a 2. hónaptól a 4. hónapig nekem is feszült, fájt, úgy éreztem leszakad.. Aztán elmúlt! :) Ne aggódj, ez normális.. Dolgoznak a hormonok.

Boldog babavárást!

2012. márc. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen, az. Majd meg is nőnek.
2012. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lenne még egy kérdésem.Már most kényelmetlen hason feküdni,mert nyomást érzek.Ez is belefér? Nem túl korai?
2012. márc. 15. 13:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon feszul, akkor nem tudsz hason aludni. Nekem ha kicsit szukebb polot vettem fel attol is fajt az elejen. Egyik nap jobban, masik nap kevesbe. Nekem kitartott a vegeig a mellfajas! De nem bantam, mert nott is rendesen! :-)
2012. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nekem nőttek is elég sokat. Hason aludni kb. a 6. héttől nem tudok, eleinte a melleim miatt, aztán a hasam miatt. Megnyugtattak, hogy ez még így lesz egy ideig, ugyanis szoptatás alatt sem fogok tudni hasrafeküdni. Pedig úúúúúúgy elnyújtóznék hason :)))

34 hkm.

2012. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális! Egyébként a pszichéd is közbedolgozhat már, bár ennyi idő alatt még nem nőtt a hasad (valószínűleg), azért a tudat alattid dolgozik, lehet, hogy amiatt sem akarsz hason feküdni.

És tény, a melled is meg fog nőni, én C-ből F lettem a végére!

2012. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hason alvó vagyok,úgyhogy most vannak éjszakáim,de nem baj.Nem pszihés ez most,mert egyszerűen nyom az egész hasam a köldökömig.

Ti hogy tudtok aludni?

2012. márc. 15. 16:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Az a puffadás miatt van, amit a progeszteron okoz. :) És valóban, a psziché is dolgozik, attól még lehet valami pszichogén, hogy valós, érzékelhető kellemetlenséget okoz.

A hason nehezen alvás a pocakomtól a 15. hét körül kezdődött. Ne aggódj, minden rendben van, és minden teljesen normális, amit érzel!


32 hetes kismama

2012. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!