Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 21. 12:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2011. dec. 21. 13:10
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem venném meg a fix kerekei miatt. Terepen, kavicsos úton jól lehet vele közlekedni, viszont ha elmentek bevásárolni nagyon nehéz lesz vele forogni jobbra-balra. Ezt tapasztalatból mondom.


Illetve elég nehéz a kocsi, arra is kell gondolni, hogy ha nincs segítséged akkor képes vagy-e a kocsit a picivel együtt mondjuk a lépcsőn cipelni (16 kiló minimum).


Amúgy jó árban van és szép kocsi de szerintem nem egészen praktikus a közlekedés szempontjából.

2011. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

terepte való kocsi, habár kérdés mennyire masszív terepre, mert ahhoz meg olyan vékonykának tünik.


nekem maga a kocsi nagyon nemtetszik és nem praktikus pár okból.

az egyik nincs hozzá még puha mózes sem, mit csinálsz ha haza értek és alszik a baba. én mindig mózesben vittem be és aludt tovább. mikor elkézsítettem séta elött, bele tettem a mózesbe és levittem.


mi auótzunk sokat így nekünk kellett hogy a hordozó rátehetö legyen.


én 16 kilót nem látok, inkább 12 kilót ami annyira nem rossz, de általában a kombi kocsiknak szokott ez egy könnyü súly lenni, mert ott a váz jobban erösített, hogy több féle dolgot elbírjon.


nekünk a kombi kocsink volt 12kg, majd mikor lecsrelétük könnyü kocsira az 8 kiló volt.

2011. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Valóban 12 kiló a kocsi, de ha benne van a gyerek + a cuccok a kocsiban akkor azért úgy már nehezebb.


Azért írtam a 16 kilót. :)

2011. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vidéken lakunk, nekünk kell a strapabíró babakocsi! Lépcsőzni, egyáltalán nem lépcsőzünk.
2011. dec. 21. 13:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor a lépcsőzés kipipálva. :)


Olyan kocsi nem tetszett esetleg aminek bolygósítható a kereke és van hozzá mózes is vagy hordozó?


Mert ezek tényleg fontosak a választásnál.


Ilyesmire gondolok:


[link]

2011. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak lebeszélni, mindenki más szempontok szerint dönt, hol lakik, mennyit autózik, stb.

Én a 3:1-ben kocsikra szavazok. Olyat is vettem és nem bántam meg. A mózes részt 5 hónapiog használtuk, auztán már nem kell ilyen "nagy batár" kocsi, elég egy kisebb sportrész.

A levehető mózes szintén fontos, alvó babával együtt le lehet emelni a vázról, habár ha ti családi házban laktok nem annyira fontos ez a dolog.

A bolygósítható kerék meg nálam alapfeltétel volt, mondjuk én pesten lakom, itt anélkül kisebb boltba be sem lehetne menni, forogni.

És a hordozó is megvan, azt sem kell külön megvenni. Ráadásul ha olyan útra mentünk autóval ami után nem sokat babakocsiztunk, elég volt csak a vázat elvinni és a hordozót rápattintani.

2011. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazi terepkocsi.Ha nincs sok "kanyar" útközben, akkor lényegtelen szinte a bolygó kerék.Nekem forgó kerekű van, de én sokat járok pl TESCO-ba gyalog,ott nagyon jól jön,hogy nem kell a sorok közt emelgetni.De pl télen a hóban szinte mindig fixálni kell az első kerekeket hogy menni lehessen vele, mert beáll keresztbe és csak "gyűri" havat.Szóval nekem tetszik :)
2011. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nekem nagyon béna,öreges,fiammal ilyen volt 2hónap után lecseréltem,nekem ennél modernebb kell.
2011. dec. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se vedd meg, nagy behemód, nagy és nekem is csak rossz tapasztalataim vannak.Kisfiam születése előtt megvettük, a fix kerekek nagyon rosszak, mindig emelgetned kell a kocsit, és nem is strapabíró fajta.

Lecseréltük mi is egy másikra, az nagyon bevált, vissza nem cserélném a velág minden kincséért sem.

2011. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!