Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj 2211 itthon vagyok...

Méhszáj 2211 itthon vagyok 2.5 évesemmel 33 hetesen, fekvésre ítélve, eddig mindent magam csináltam, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni hogy csináljam, a kislányom éjjel nappal rajtam lóg nagyon anyás, nem akarom hogy bont az útolsó hetekben érje trauma
2012. máj. 4. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem akarlak ijesztgetni de ha őszinte választ vársz akkor arra számíts hogy korábban fogsz szülni. Én a helyedben minden napért imádkoznék.

Sajna tudom mert én az első gyereket 34 hétre szültem, a másodikkal meg az utolsó 3 hónapot a kórházban töltöttem visszatartáson. Engem a doki nem engedett haza pedig ennyire nem voltam megnyílva csak wcre és zuhanyozni kelhettem fel 40+2hétig húztam Hála Istennek. Feküdj pihenj szedd a magnéziumot!!!

2012. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz segítséget kérni? Bárkitől? Legalább a kislányoddal foglalkozzon valaki, vagy hozzon kaját, hogy főzni ne kelljen, vagy esetleg rendelhettek is kaját. Ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te! Én 34 hetes vagyok, még 11 nap szigorú fekvés van hátra! Nekem 2100-es a méhszáj, de a nyákdugó már elment, így muszáj feküdnöm, nekem is minden nap egy kincs. Amúgy a nagy lányom 2 éves és nagyon aktív, nagyon nehéz mellette pihenni. De most járnak hozzám segíteni napközben takarítgatni, főzni vagy bébiszitterkedni. Minden nap jön valaki, hogy tudjak eleget pihenni. Remélem meg lesz az eredménye és kihúzzuk a 36. hét végéig!
2012. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!