Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes babas vagyok, az...

6 hetes babas vagyok, az orvosom felirt Utrogestant,2db/nap. Megvettem a gyogyszert, itthon olvasom h ketfelekeppen lehet szedni: oralis illetve huvelybe. Valaki szedett mar ilyen bogyot?

Figyelt kérdés
U.I. Egyet mar lenyeltem:)
2012. jan. 7. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én tablettaként szedtem, nem is tudtam, hogy hüvelybe is lehet, nekem a doki így mondta, így csináltam.
2012. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nekem hüvelybe helyezendő volt:)
2012. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Most mar nem ertem mit tegyek?Szegyelem felhivni az orvost....:(
2012. jan. 7. 14:33
 4/18 anonim ***** válasza:
Olvasd el figyelmesen, a dobozára rá van írva hogy hüvelykúp, vagy pedig szájon át szedhető. Ismerős a szitu, én is elkezdtem szedi szájon át, és akkor hallottam én is hogy hüvelykúp is van. Megijedtem, de hál istennek rá volt írva a dobozára kis betűkkel, hogy hogy kell szedni.
2012. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Rá kell írva lenni a dobozára!!

valószínűleg csak 1 tájékoztató van a kettőhöz, azért van mindkettő felhasználási módja leírva!

2012. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Erre ugy van rairva hogy Utragestan oralis VAGY huvelyen keresztul. Mindketto fel van tuntetve a dobozra. A VAGY szocska van kozottuk.
2012. jan. 7. 15:00
 7/18 A kérdező kommentje:
Kinezetrekicsi apro tablettak, nem hasonlit a kuphoz.
2012. jan. 7. 15:01
 8/18 A kérdező kommentje:

Vajon mindegy lenne hogyan szedem? megteszi a hatasat igyis ugyis?

A legjobb az lesz ha bemegyek egy gyogyszertarba es megkerdezem

2012. jan. 7. 15:03
 9/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, azt hittem tudok segíteni :S szerintem ha az van rajta, hogy VAGY, akkor mindkét módon felhasználható.
2012. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszaitokat!
2012. jan. 7. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!