Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy csak 6hetesen...

Normális, hogy csak 6hetesen vizsgált meg a doki és azóta nem? Legközelebb 36hetesen kell mennem tanácsadásra.24hkm

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóképp vagyok, SZTK rendelésre járok.

Gondolom magánrendelésen jobban foglalkoznának velünk.

Pénz beszél :(

2012. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyon kiszámolták a 4 pecsétet. 9éve nem így volt,amikor az első babámat vártam. :(
2012. máj. 4. 21:22
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát én nem tudom, de én is SZTK rendelésre járok, és 4 hetente kell mennem tanácsadásra...

Ráadásul úgy tudom, hogy 4 pecsét kell ahhoz, hogy családit kapjak...és azt a nőgyógyász tudja megadni...

Más vizsgálatokra azért elküldtek??? :O

2012. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Engem az 1. vizsgálat után azzal rázott le a doki a terhesgondozáson mikor kérdeztem mikor jöjjek, hogy: "Ide ne jöjjön! Ha baj vn, menjen be a kórházba!"

Gondolom pénzt várt...

2012. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Persze,voltam laborba kb 3x meg UH-n is.De a 36. héten lesz meg elvileg a 4. pecsét.
2012. máj. 4. 21:25
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem semmi. Fogadott dokim nincs,de most elmegyek egy magánrendelésre mert úgy is szeretnénk 4D-t csináltatni.
2012. máj. 4. 21:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi! Én is SZTK-ba járok, de 3 hetente hív vissza a dokim és még egy forintot nem adtam neki de nagyon rendes és törődik is velem. Szerintem ez doki meg SZTK függő.. nem tudsz átmenni másik orvoshoz? Vagy esetleg másik SZTK-ba?
2012. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fogadott Dokim volt, 4 hetente kellett mennem, mindig megvizsgált, volt UH, mindig kaptam képet. Annyiszor voltam nála, hogy a kiskönyvem betelt, a védőnő + 4 oldalt tűzött bele:)
2012. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szolnok egy SZTK van. Dokit meg nem választhatok max magánrendelésen. De ez tervben van ha csak 1x 2x is.
2012. máj. 4. 21:34
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem is Sztk-s dokim van. Voltam 5 hetesen, majd 7 hetesen. Utána a kórházba kellett mennem 12 hetesre. Jövőhéten a 17 hetesen ránéz ,hogy lehet-e látni a babó nemét. Utána mennem kell a kórházba megint a 20 hetes genetikaira.

Szóval engem is nyomon szépen nyomon követ. 4 hetente kell mennem terhesgondozásra vagy valahogy így jön ki és akkor mindig megnézi majd. 16hkm

2012. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!