Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megkaptam az Afp eredményei...

Ma megkaptam az Afp eredményeimet! AFP:29,2 Mom :0,80 Ez alacsony? A doki szernt kicsit alacsony. Elküldött genetikai tanácsadásra. Tényleg baj lehet a babával?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
jobb félni, mint megijedni! menj el a tanácsadásra, ott mindent elmondanak.
2009. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 0,61 lett és nem szóltak semmit.
2009. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia.Elvileg 0.7-től 2.5-ig jó.Sztem nem kell aggódnod,ez az afp csak arra jó,hogy megijesszék a kismamákat.El is akarják töröltetni,az orvosok,már csak nálunk van M.O-on ez a vizsgálat,sokszor ad rossz eredményt.19hetes km.Boldog babavárást.
2009. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az AFP 24.16 Mom: 0.74 lett és nekem sem szóltak miatta. (azaz azt mondták jó)Az uh-gom is jó.

27 éves 18+3 hetes kismami

2009. márc. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A hugimnak 0,69 lett. Elküldték genetikai vizsgálatra. Arra volt jó, hogy megnyugodjanak, és 100%-ra kiderüljön kisfia születik. Azóta megszületett Barnabás és egészséges, gyönyörű kis pasi:):)

Ne izgulj! Nem lesz semmi baj. Egyébként más értéket mutat, ha nem időben veszik le a vért.

Boldog babavárást:):)

2009. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Adri baba ***** válasza:
Nekem 0.57 lett,de nincs semmi baja!!
2009. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az érték attól függ, hogy milyen géppel csinálják. 0,5 és 0,8 között mozoghat az alsó érték. Ha van mellette kis csillag, akkor van baj.
2009. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, jól beparáztattak. Hogy miért nem törlik el nálunk az AFP-t? Mert akkor a genetikai tanácsadók nagy része becsukhatna. A beutalt kismamák 90 %-a emiatt megy, és a legtöbbjüknek semmi baja. Lehetne itt spórolni az eü-n, csak ésszel kéne csinálni.

Egyébként mikor mész? Majd írd meg mi volt, én októberre kaptam időpontot, addig parázhatok. Meg nekem javasolta a doki az integrált tesztet.

2009. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Most nézem, hogy jó régi a kérdés. Azóta már biztos minden kiderült. Ugye minden rendben?
2009. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!