Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi legyen a szülőszobai...

Mi legyen a szülőszobai csomagomban ami tényleg kell? 39+3 hetes km

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a szülőszobára külön szoktak készíteni 1 csomagot,a kórházi pakkom már rég készen áll de nem tudom mi kell a szülőszobára és mi maradjon a másik táskába.Léci segítsetek hogy ténylegesen mit rakjak abba a táskába ami a szülőszobán lesz velem.És azt mikor vihetem be?Ha vizsgálnak akkor már rögtön?
2009. jún. 24. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem raktam külön semmit, mert bementem, aztán vittek is a szülőszobára, cuccom meg ott volt mellettem a szekrényen, szóval lehetőség sem lett volna arra, hogy elvitessem az egyik táskát. Amúgy meg igazából elő se vettem ott semmit, csak szülés után a telefonom. Igaz, nálunk nem lehet inni, enni, de ahol lehet, oda jó ha viszel vizet, meg valami kis harapni valót. Esetleg valami nedvesíthető kendőt, textil pelust, hogy aki bent van veled, az tudja kicsit törölgetni az arcod. Én semmit nem hiányoltam a szülőszobáról, pedig sok helyen írnak olyan terlyedelmes listákat, hogy csak na, de persze ki tudja...
2009. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Wc-papír,Törölköző,tusfürdő,papucs a zuhanyhoz,én vittem be frissítő kendőt!Ha szól a doki,hogy szülőszoba akkor felmarkolod a kis pakkodat és beblattyogsz szülni:)Kiskönyved,leleteid is legyenek ott!Nekem pl.kellett,mert császár lett!
2009. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Oda nem kell sok minden.Én Cegléden szültem,ott ezekre volt szükség:

wc papír,törölköző,zsebkendő,papucs(a strandpapucs a legjobb,mert nálam pl ahogy felálltam ömlött a magzat víz,csupa víz lett mindenem), hálóing, egy kis üveg víz,igaz csak a vajúdás elején ihatsz egy-két kortyot,utána csak a szádat nedvesítheted,TELEFON,nekem nagyon jól jött,mert mikor szültem látogatási tilalom volt,így telefonon tartottam a kapcsolatot a családdal,sokat segített.

Asszem ennyi.Ha apa is megy,akkor ami még neki kellhet,inni,elemek a fényképezőbe meg hasonló dolgok.

Könnyű szülést!!!

4 hós anyuka

2009. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez furi,mert én nekem le kellett adni a recepciónál a papírjaimat és a kh felvett és nem magammal hurcolásztam, a papírokat-császáros voltam én is.

de úgy tudom alap dolgokat be lehet vinni,papucs,törcsi,víz,szőlőcukor ilyeneket.

2009. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, tényleg eszembe se jutott, hogy wc-papír, törcsi, meg hasonlók, meg persze hálóing, köpeny, papucs, csak valahogy ezeket most elfelejtettem. Amit az elején írtam az meg eszembe se jutott, mert engem nem engedtek már tusolni, beöntést se kaptam, mert állítólag nagyon ki voltam már tágulva - pedig hát lett volna rá idő még simán. Na meg hát iratok, ez alap. Na, csak összeszedjük hogy mi kell :)
2009. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!