Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húzhatom még? Cg 3100...

Meddig húzhatom még? Cg 3100 nagyon erős josló fájásaim vannak meg derék fájásom szinte folyik a könny a szememből úgy fáj.

Figyelt kérdés

Meddig húzzhatom még mert én már nem bánnám ha kint lenne anníira fáj a hasam de nem rendszeres a védőnő azt mondta ezek csak kemény josló fájások.

38 hetes múltam és és több mint 3,5 kg vagyunk.


2009. jún. 24. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok,nekem is szokott lenni ilyen de nem annyira hogy csorog a könnyem,ki lehet birni!ja és még azért is szokott fájni a hasam ha netán sétálok mert a súly húz lefelé...annyira rossz hogy szinte tartani kell a hasam alját hogy ne fájjon:(...ezt a 3100-at min nézi a doki méhszályvizsgálatnál??
2009. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg, előfordul, hogy erős fájdalommal jár a felkészülési szakasz, ami megelőzi a vajúdást. Éppen erre jellemzőek a rendszertelen fájások. Az erős hátfájást és kemény jóslófájást a baba nem megfelelő pozíciójával is összefüggésbe szokták hozni. Te is segíthetsz, hogy a kicsi beékelődhessen és enyhüljön a derékfájás. Léteznek különböző hátfájást csökkentő és a helyes pozíciót elősegítő testhelyzetek, amikre küldök linket képekkel, és kipróbálhatsz egy kellemes meleg zuhanyt, ami szintén segíthet.

A teszthelyzeteket a vajúdás előtti hátfájás csökkentésére itt találod:

[link]


ez a rész is segíthet:

[link]


és itt is találsz képeket és leírást:

[link]


Remélem, hogy tudtam segíteni. Szép szülésélményt kívánok!

2009. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2009. jún. 24. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan milyen fájásaid vannak?

Én tegnap délelőtt görcsölgettem,de délután kb.3 órán keresztűl 2 percenként jelentkező keményedéseim voltak.Aztán éjjelre elmúlt,vagyis kb.3-4-szer jelentkezett az éjszaka folyamán.

De nagyon dúrva keményedések voltak!

Te mit érzel és hogy?

Én félek hogy nem indulunk időbe a kórházba-50 km-re van:))

38+3 hetes vagyok

2009. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is voltak keményedések meg nagyon erős nyílalás a hüvelybe de olyan folyamatosan nem csak egy-egy. illetve nagyon fájt A derekam.nem volt jó se feküdve se állva sehogy én is 60 km-re vagyok a korháztól.
2009. jún. 24. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!