Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megindulhat ugy egy szülés,...

Megindulhat ugy egy szülés, hogy nem érzel se fájdalmat, se magzatviz folyást? Ezt föleg akkor értem, ha nyitott a méhszáj. Vagy az ilyen lehetetlen?

Figyelt kérdés
mindig attol félek,hogy csakugy kijön,mivel nyitva vagyok,és a baba feje lennt van.vajudás kell hogy legyen nem?36 hetes km
2009. dec. 12. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ilyen könnyen megúszod, mármint se fájás se magzatvíz csak potty és baba.Azért mert nyitva van a méhszájad még nagyon sokat kell tágulni ahhoz, hogy a baba kibújjon.

Valami fájdalom biztos lesz vagy magzatvíz...

De kívánom, hogy könnyen és kis fájdalommal menjen a szülés.

11 hónapos kisfiú anyukája

2009. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fog csak úgy kipottyanni :) Lesznek fájások előjelként. Én is könnyű szülést kívánok :)
2009. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi,de ezt nem azért kérdeztem,hogy könnyen akarok szülni,hanem azért,hogy észre vegyem,hogy mikor induljak a korházba.nem szeretném veszélyeztetni a babámat.
2009. dec. 12. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudod veszélyeztetni,kivéve ha elfolyik a víz és te még másnap is várod a fájásokat ^^ észre fogod venni, a vizet főleg, a fájást meg könnyű,hiszen meghatározott időközönként jön...fájni fog,kivéve ha nincs meg az a hormon vagy mi ami ezért felelős ^^


legvégső esetben ha tényleg így lenne is,ha úgy érzed kakilni kell,és nem jön semmi már tudhatod h jön a baba ^^


Ada és Abi ^^

2009. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok, lesznek előjelek amelyekről biztosan tudni fogod hogy itt az idő.

Rendszeres időközönként érkező nem szűnő fájások amelyek egyre erősebbek, vagy másik egyértelmű jel ha folyik a magzatvíz ezt tuti felismered.

Amúgy megértelek én is attól féltem anno nem fogom tudni mikor kell menni, de mivel ömlött belőlem a magzatvíz egyértelmű volt... ennek már 11 hónapja. Könnyű szülést és nyugi nem veszélyezteted a babát mert felismered ha a szülés jön.

2009. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!