Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok 1...

27 hetes kismama vagyok 1 hete letettem a cigit (későn) mennnyi esély van rá hogy egésséges lesz a baba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos csak akkor fogod megtudni, ha megszületik a baba és utána hogy fejlődik majd! :(


Erős dohányos voltál??


Van ismerősöm, akinél semmi gond nem volt, van, ahol kicsi a gyerkőc és nem nől, de szellemileg fejlett a gyerkőc.


Egyébként dícséretes dolog, hogy legalább letetted, ha későn is.

Már ne is szokj vissza, amíg szoptatod, és bízz benne, hogy nem lesz gond!!

2012. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5-6 szálat elszívtam bevallom!Ha sikerült letennem akkor már nem veszem a kezembe még egyszer!Bízom benne így marad!
2012. máj. 7. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez teljesen változó, kiszámíthatatlan... Ismerek olyat aki végig dohányzott, semmi baja a babának, egészséges, de ismerek olyat is, aki csak hébe-hóba dohányzott és havonta mennek a picivel a kórházba, mert annyi baj van vele a cigi miatt.

2012. máj. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy ,hogy letetted!!!Vannak az én környezetemben is dohányos kismamák.Az egyiknél asztmásak lettek a gyerekek.A másiknál (ő a barátom, már felnőtt ember)az anyukája végig dohányzott terhesség és szoptatás alatt.A haveromnak semmi baja nem lett azon kívül hogy utálja a cigit.És itt van anyukám aki az utánam született testvéreimnél végig dohányzott.Hála Istennek egészségesek!!Azt szokták mondani,hogy a dohányos anyukák gyermekei kisebb súllyal születnek és később iskolaérett korukra kevésbé tudnak koncentrálni.Vigyázz magatokra!Ne gyújts rá!!Szép,kiegyensúlyozott babavárást kívánok! :)
2012. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyat aki végig dohányzott terhessége alatt, s ma makk egészséges nagylánya van, ugyanakkor rokoni körben 30 hetesen született halva a kislány, mert az anya dohányzott, baj volt a lepény vérellátásával... :(
2012. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szólók is írták: nem lehet tudni, mindenkinél más kárt okoz.

Van, akinél semmit, van, akinél halált. A legvalószínűbb a lepény idő előtti elöregedése, a nem megfelelő vérellátása a magzatnak, ami miatt hamarabb születhet (és amiatt sérül), nagyon kicsi súllyal születik időre itt idegrendszeri fejletlenség is felléphet) és még sorolhatnám.


Hidd el, nem szemétkedésből írom le ezeket, hanem mert tényleg ezt okozzák a cigi. :(

2012. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!