Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Meg vannak már a...

Kismamák! Meg vannak már a nevek? Kisfiú nevek érdekelnének, hátha van valami jó ötlet.

Figyelt kérdés

Ötletszerzés céljából indítom ezt a topicot.

Hányadik héten tudtátok, hogy fogjátok hívni a picurt? Én így a 30.héten túl is bizonytalan vagyok, valahogy nem érzem egyikre sem azt, hogy igen az lesz a tuti. Miért van? Van aki azt érzi? Vagy egyáltalán tényleg azt kell érezni? Mi van, ha nem is fogom érezni, hogy melyik a legjobb név, ami bejön.


2012. máj. 7. 19:42
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
72%
BÁLINT BOTOND DÁNIEL DOMONKOS HENRIK KRISTÓF LÁSZLÓ LEHEL LEVENTE NÁNDOR NORBERT PÉTER SZABOLCS TAMÁS ZENTE ZSOLT
2012. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
szóval irigylem aki már az elején tudja. persze vannak ötletek, de valahogy nehéz ügy.
2012. máj. 7. 19:43
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem nagyon volt kérdés a fiú név, ugyanis párom ragaszkodott hozzá hogy az ő nevét kapja a baba. Így hát Lackó lesz. Ha lány akkor meg Lili.
2012. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
A két unokám közül a nagyobbik a fiam nevét kapta, + egy második nevet, a kisebbiknek pedig a két nagypapa nevét adták a fiamék.
2012. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
75%
Én is a férjem nevét adtam. Elég sok ismerősöm szintén a férje nevét adta:) Szóval már az elején tudtam:) De a szülészeten úgy megörülnek, hogy végre egy normális nevű gyerek:) Ferike:)
2012. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Mi már az elejétől kezdve tudtuk ha fiú lesz, Peti lesz, apukám után, és a párom 2. neve is Peti... :-)


37 hkm

2012. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Krisztián
2012. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem által választott Miklós lesz.

29hkm

2012. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Én is valami hagyományosabb névben gondolkodom, Krisztián egész jó, Ádám, Dániel, Dávid, esetleg Dominik, Ákos, Norbert húhhh jó sok mi? :) Néha a Zalán is megtetszik. Csak valahogy nem érzem egyiket sem 100%-osnak. Apuka keresztnevét nem akarom, bár a nagypapámat is úgy hívták :)
2012. máj. 7. 19:56
 10/56 A kérdező kommentje:
ma 19:55 aki írtad a Miklóst. Te azt magadénak érzed, vagy elfogadtad? Amúgy aranyosan lehet becézni.
2012. máj. 7. 19:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!