Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOS melletti terhesség...

PCOS melletti terhesség clostillbegyt tabival. Utrogestant? Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nemsokára belépek a 9.hétbe, és nagyon félek. Olvatam, hogy e hét környékén a petefészek már nem, a méhlepény még nem veszi át a sárgatest hormon termelését. Annó pár hónapja egy vérvételemen kijött,hogy nagyon kevés a progi szintem, és magas a tesztoszteron. De a doki azt mondta, ez attól is függ, a ciklus melyik felében nézik. Szóval most egyre csak aggódok, hogy nehogy baj legyen, és észrevétlenül elhaljon a babám. 1 hete voltam UH-n, akkor minden rendben volt. Ha progi hiányom lenne, akkor azt valamilyen módon jelzi a szervezetem? Barnázás, például? Van itthon utrogestant receptem, nincs kiváltva. Baj lehet belöle, ha kiváltom, és szedni kezdem? ja és a terhesség 5.hetében még egy másik orvos látott sárgatest cisztát, amire azt mondta jó hogy van, de multhéten a másik orvos erről nem mondott semmit, nem tudom ott van e még. Bocsi, hogy hosszó lett.
2012. máj. 8. 05:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a dokid nem mondja, hogy kezd el szedni, akkor ne kezd el. A progeszteronszint tényleg mindig változik. Nekem volt egy kevés pirosas vérzésem, utána barnázás, azért kellett szednem. Ha most elkezded szedni, akkor a 12-13. hétig kell szedned, nem szabad abbahagyni! Nekem 3*2 volt az adagom, most fogom abbahagyni, összesen 8 dobozzal szedtem be.
2012. máj. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végülis voltam dokinál, nem brtam az idegörlő várakozást. Szerencsére mindent rendben talált, szépen fejlődik a babánk. Ugyhogy a tabit nem veszem be.

Köszönöm a választ. Akkor te is jó sokat szedtél be ebből. Neked néztek folyamatosan progi szintet?

2012. máj. 8. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!