Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos nem lesz baj, ha...

Biztos nem lesz baj, ha abbahagyom az utrogestant?

Figyelt kérdés
Pont 12 hetesen kezdtem el csökkenteni a 3*2-t. Most 5 napig 3*1-et fogok szedni, aztán 5 napig 2*1-et, majd 4 napig 1*1-et. Így elfogy az összes felírt gyógyszerem. 14 hetes leszek, amikorra elfogy. Ugye nem lesz baja a babának a gyógyszer elhagyás miatt?

2012. máj. 8. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert akkor már a placenta veszi át a szerepet :)) Boldog babavárást! :))
2012. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függ- nehezen fogant meg a babó?

- véreztél e eddig ha igen, milyen mértékben?

De mintha úgy emlékeznék, hogy 12 hétig szokás szedni. (nekem is írt fel az orvos). 12 hét után a méhlepény veszi át a hormontermelő funkciókat, annak a támogatására már más gyógyszer kell.

2012. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor jól írtam, már látom, más is írta, hogy a placenta (méhlepény) veszi át a funkciót.
2012. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NE félj nem lesz baj. Én már 11 héten abba hagytam Igaz nem is véreztem, nem barnáztam. Csak előtte volt vetélésem és a biztonság kedvéért írtak fel. Már 16 hetesek vagyunk és minden rendben.
2012. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz. Elsőre összejött a baba, de a 7. héten véreztem egy kicsit, amiatt írták fel. Másnapra teljesen elmúlt akkor, és azóta is minden rendben.
2012. máj. 8. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!