Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mozgást érzek a szeméremcsonto...

Mozgást érzek a szeméremcsontom felett! Mi lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja mocorgást érzek a szeméremcsontom felett, előfordulhat, hogy baba mocorog? (Szeretnénk babát, de eddig mindig megjött a menstruációm, úgyhogy nem értem mi lehet.)

Belek mozoghatnak ott?



2012. máj. 8. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, a baba még ilyenkor nem mocorog!:)
2012. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy bebeszéled magadnak. mivel a baba mocorgását minimumon számolva a 12. héttől érezHETED, de az sem valószínű. nekem például a 19. héten mozdult meg úgy, hogy éreztem is. szóval ha így lenne, már rég tudatában lennél a terhességednek.
2012. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez jó....

Még meg sem fogant, de már érzed mocorogni:)))

Bocs, de ezen a kérdésen most jót nevettem.


Sok sikert a baba fogantatásához!

2012. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát engem itt rendre "meghurcolnak" amikor leírom, hogy a harmadik gyerekemet már a betöltött 11. héten éreztem mozogni, de ez tényleg nem lehetséges. :o)
2012. máj. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, azt nem írtam bele, hogy más jellegű volt már 2-3 vérzésem, jóval kevesebb mint szokott...a másik amiért feltettem, mivel hallottam már olyan kismamákról, akiknél szokott időben jelentkezett vérzés! Ha nincs baba, hát majd később összejön!
2012. máj. 8. 08:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég egyszerű: lőj el egy tesztet. Már rég kimutatná...
2012. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem képzelek be semmit, azért annyira elvakult nem vagyok! Éppen azért kérdeztem, hogy belek mozoghatnak e ott!?
2012. máj. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!