Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi alapján lehet megkülönbözte...

Mi alapján lehet megkülönböztetni a bél mozgást és a magzat mozgást?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok, de még mindig nem tudom eldönteni biztosan hogy a babát érzem e. Letudná valaki írni hogy mi a különbség? Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 7. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazán a tapasztalat és megfigyelés fogja eldönteni. Én abból tudtam, hogy a babámat érzem, hogy mindig ugyanott éreztem a mocorgását és egyre erőteljesebben. De mindenképpen a hasad alsó felén (nyilván a méhedben). Meg én egy idő után rendszert is véltem felfedezni, pl. este mikor lefeküdtem jobban mocorgott, gondolom ő is befészkelte magát. Vagy evés után, vagy ha olyan mozdulatot csináltam, amivel kicsit megmozgattam, pl hajolásnál. De már jóval szülés után jöttem rá, hogy biztos, hogy voltak olyan bélmozgások, amiket 100%-ra a babának hittem. :) A baba mozgása még így az elején olyan, mint amikor valami csikiz belülről, mintha pillangók verdesnének a szárnyaikkal, vagy buborékok szállnának fel. :) Nehéz leírni... Ahogy telik az idő, úgyis egyre egyértelműbb lesz a dolog! :D

Boldog babavárást!

2012. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kielégítő válaszodat! És gratulálok! :)
2012. ápr. 7. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti a babádat érzed. Az elején éppen olyan, mint a bélmozgás. Aztán majd később, ha gyomorszájon rúg és nem szól előtte, majd ráérzel magadtól is :)).
2012. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :):)
2012. ápr. 8. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!