Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vásároltatok be a...

Mikor vásároltatok be a babucinak?

Figyelt kérdés
Hány hetesen kell/kéne megvennem mindent!Egyszerre szeretnék vásárolni,mindent be a szobába,aztán 38 hetesen berendezni a szobácskát is!Persze apu segít majd!
2009. jún. 24. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent itt vettem:

www.katibababolt.hu

A lehető legolcsóbb amit találtam. A-tól Z-ig minden van itt, és nagyon rendesenk a tulajok, becsületesek.

Egyébként, pelenkázó, ágy, ruhácskák, textil pelenka, pelenka, popsitörlő, orrszívó, hajkefe, lázmérő, cumisüveg, mellszívó, melltartó betét (szivárgáshoz), ágynemű, babatörölkőző. Aztán persze még az orvos által felírt dolgok. most ennyi jutott ezsembe.

2009. jún. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi eléggé csak a végén, 34 hetesen még költöztünk ugyanis haza külföldről.... :) Szóval épp, hogy meglett minden, majd a kórházi pakk a 38. hét végén, jött is a baba....
2009. jún. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok: elfelejtettem:

kb. a 6-7 hónapban kezdtem el vásárolgatni.

2009. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem vagy elkésve semmivel. Mi is úgy tervezzük, hogy csak az utolsó 2-3 hétben veszünk meg mindent. Mondjuk nekem lesz segítségem a babaruhák kimosásához meg mindenhez... Szerencsére anyukámra is számíthatok mindenben! :)
2009. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs későn a 38.hét??? Mostanában körülöttem egy csomó mindenki megszült 38 hetesen! Mi már 20 hetesen megvettük a kiságyat! Most 32 vagyok de minden kész!! :)

Pár apró dolog kell még!

2009. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam,hogy olyan 36 hetesen vásárolunk!Míg kimosom a ruhákat stb. 38 héten rendezzük be a szobát!Az egy fél nap alatt megvan!
2009. jún. 24. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kinéztem mindent előre a neten.. aztán 2-3 helyen beszereztük (brendon, kika, minimanó) 34 hetesen kezdtük el és most 38 hetesen minden megvan.
2009. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Már nekem is van naplóm hozzá!Le van írva,hogy hol,mit,mikor!:D

Én egy pár dolgot neten szerzek be,így rá van számolva a kiszállítási idő is!Meg az összeszerelési is :)bár apu nagyon ügyi!!!

2009. jún. 24. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem már van :kiságy+matrac, kezdéshez kis ruhák, hordozó, játszószőnyeg, textilpelenkák, cumi, zenélő- forgó kiságy fölé, babakocsi.........csak még terhes nem vagyok sajnos:(
2009. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom...de ne szomorkodj!Nekem is sokat kellet várnom!És ami szörnyű,hogy nem eü. okok miatt!
2009. jún. 25. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!